Natalia Kukulska dba o pamięć po swojej matce. Anna Jantar skończyłaby dziś 71 lat. "Żyj wiecznie w naszych sercach"

Natalia Kukulska po raz kolejny uczciła pamięć po swojej matce. Dzisiaj bowiem, to jest 10 czerwca, Anna Jantar obchodziłaby 71. urodziny.

Anna Jantar urodziła się 10 czerwca 1950 roku. W latach 70. była jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Do dzisiaj wiele osób zna jej przeboje, jak np. "Nic nie może wiecznie trwać" czy "Staruszek świat". Karierę i rodzinne szczęście przerwała katastrofa, w której zginęła artystka. Pamięć po niej nie mija. Natalia Kukulska oddała hołd swojej matce w dzień jej urodzin.

Zobacz wideo

Natalia Kukulska uczciła urodziny Anny Jantar

Natalia Kukulska od lat kultywuje pamięć po Annie Jantar. Wokalistka nie unika wykonywania utworów zmarłej matki, uczestniczy w wydarzeniach poświęconych zmarłej wokalistce. W ubiegłym roku też podczas opolskiego festiwalu została zaprezentowana jej "rozmowa" z matką. Kukulska zadawała pytania i jednocześnie wcieliła się w Jantar. Odpowiedzi pochodziły z dawnych wywiadów nieżyjącej artystki.

książę William, księżna Kate, królowa Elżbieta IIKsiężna Kate i książę William uczcili 100. urodziny księcia Filipa. Pokazali wzruszające zdjęcia z królową

Natalia Kukulska zawsze pamięta też o ważnych dla swojej rodziny dniach. Dlatego też 10 czerwca na jej Instagramie pojawił się ważny wpis. Poprosiła w nim, by na różny sposób celebrować 71. urodziny żony Jarosława Kukulskiego.

Dziś świętujemy urodziny mojej mamy, ok? Można posłuchać… można ciepło wspomnieć, można pooglądać fotografie. (…) Mamo, żyj wiecznie w naszych sercach - napisała pod opublikowaną fotografią Anny Jantar.
 

Pod wpisem nie zabrakło komentarzy, w których internauci wspominali Annę Jantar i wyrażali swoją sympatię do zmarłej piosenkarki.

Bardzo lubiłam Pani Ani słuchać, była moją idolką w tamtych czasach.
Uwielbiam i zawsze będę uwielbiać. Sto lat tam u góry.
Jestem pewna, że Pani Ania będzie żyła w sercach wielu osób jeszcze wiele, wiele lat! Mnie miłością do piosenek tak pięknych, mądrych i wzruszających zaraziła moja mama – czytamy.

Deklarowali przy tym, że artystka na zawsze pozostanie w ich pamięci, a jej twórczość pozostaje bliska ich sercom mimo upływu lat. 

Jan Pęczek w żałobie - aktor pożegnał żonęJan Pęczek z "Barw Szczęścia" w żałobie. Aktor pożegnał żonę Jadwigę

Więcej o: