Księżna Kate i książę William uczcili 100. urodziny księcia Filipa. Pokazali wzruszające zdjęcia z królową

10 czerwca książę Filip obchodziłby 100. urodziny. Rodzina królewska uczciła pamięć po zmarłym mężu królowej Elżbiety II.

9 kwietnia świat obiegła smutna informacja o śmierci księcia Filipa. Mąż królowej Elżbiety trwał przy jej boku przez 74 lata, a jego odejście było wielkim ciosem nie tylko dla monarchini, ale również pozostałych członków rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że w dniu jego 100. urodzin w wyjątkowy sposób uczczono po nim pamięć. Księżna Kate i książę William podzielili się z internautami symbolicznymi zdjęciami królowej, które nawiązują do śmierci jej męża.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Emil Haidar / DodaByły chłopak Dody wyśmiewa jej rozwód. Emil Haidar zamieścił ostry przytyk

Księżna Kate i książę William uczcili 100. urodziny księcia Filipa

Książę William i księżna Kate regularnie relacjonują wypełnianie swoich obowiązków także w mediach społecznościowych. Tym razem jednak udostępnili kilka zdjęć królowej, a to przy okazji 100. urodzin księcia Filipa, które przypadają na 10 czerwca. Na zdjęciach możemy zobaczyć królową Elżbietę II, która dogląda na terenie Zamku Windsor róż, które są nazwane na cześć jej zmarłego męża.

Wspominamy Jego Królewską Wysokość Księcia Edynburga, w dniu jego 100. urodzin. W zeszłym tygodniu królowa otrzymała od @the_rhs różę księcia Edynburga, której patronką jest Jej Wysokość. Nazwana ku pamięci księcia róża została zasadzona w ogrodzie na wschodnim tarasie zamku Windsor - czytamy pod postem wspominającym księcia.
 

Wszyscy chętni będą mogli kupić takie same róże i przy okazji przekazać darowiznę na fundusz The Duke of Edinburgh’s Award Living Legacy Fund. Organizacja wspiera potrzebujących na całym świecie.

Hanna Lis gorzko wspomina podróż taksówką. Kierowca nie miał maseczkiHanna Lis w rozpaczy, szuka zaginionych pupili. "Ogromnie się o nie martwię"

ZOBACZ TEŻ: Maffashion ponosi konsekwencje konfliktu z Jackiem Kurskim. Internautka się do tego doczepiła: Obłuda i hipokryzja

Więcej o: