Annę Lewandowską i Marinę kojarzą wszyscy. Kim są pozostałe żony i partnerki polskich piłkarzy?

Jedne z nich znane są nieco bardziej, inne wolą zachować dystans od świata show-biznesu. Kim są partnerki i żony polskich piłkarzy?

Rozgrywki piłkarskie bez wątpienia budzą w naszym kraju bardzo wiele emocji. Kibice wiernie dopingują sobie ulubione drużyny, wspierając także polską reprezentację. I chociaż nie ma ona zbyt wielu sukcesów na swoim koncie, to jednak o samych piłkarzach bywało swego czasu całkiem głośno. Podobnie z ich partnerkami. Jak dotychczas prym wiedzie kojarzona przez wszystkich Anna Lewandowska, trenerka oraz założycielka cateringu dietetycznego. Sprawdźcie zatem kim są i czym zajmują się ukochane polskich piłkarzy? 

Zobacz wideo Romantyczna Anna Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W młodości trenowała karate, zdobywając łącznie 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata w federacji WFF. Swoje życie na dobre związała ze sportem, gdy zdecydowała się zostać trenerką personalną. Żona Roberta Lewandowskiego jest również założycielką cateringu dietetycznego. Prowadzi własny sklep z kosmetykami naturalnymi. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch córek: Laury i Klary. 

 

Celia Jaunat oraz Grzegorz Krychowiak poznali się we Francji, a parą są od 2011 roku. Żona piłkarza polskiej reprezentacji zawodowo zajmuje się modelingiem, prowadzi także profil na Instagramie, który śledzi blisko 200 tysięcy osób. Małżonkowie kochają podróżować, dlatego chętnie dzielą się relacjami z egzotycznych wycieczek. 

 

Marina Łuczenko-Szczęsna znana była jeszcze zanim w 2016 roku poślubiła Wojciecha Szczęsnego. Żona piłkarza swego czasu była jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Dziś Marina i Wojciech są szczęśliwymi rodzicami małego Liama. Chłopiec przeszedł na świat w czerwcu 2018 roku. 

 

Dominika Grosicka, która od 2011 roku jest żoną Kamila Grosickiego zawodowo zajmuje się makijażem, a prywatnie pasjonuje się sportem, aktywnie ćwicząc na siłowni. Prowadzi również profil na Instagramie, który obserwuje blisko 150 tysięcy osób. W przeszłości Dominika zajmowała się modelingiem, dziś wraz z mężem wychowuje dwójkę dzieci - Maję oraz Marcela. 

 

Laura Zielińska, żona Piotra Zielińskiego, z wykształcenia jest analityczką medyczną. Zawodowo zajmuje się jednak modelingiem. Para pobrała się w 2019 roku, a w maju 2021 przywitała na świecie swojego pierwszego syna Maksymiliana. 

 

Marta Glik i Kamil Glik poznali się, gdy byli jeszcze dziećmi. Zanim się pobrali, stanęli przed trudnym życiowym wyborem. Marta musiała bowiem wybrać pomiędzy pójściem na studia, a związkiem z ukochanym. Żona piłkarza podjęła jednak decyzję o wyjeździe do ukochanego Kamila, z którym udało jej się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Dziś są rodzicami małej Victorii. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.