Anna Lewandowska opublikowała zdjęcia Klary zajadającej się kremem czekoladowym. "Szczęśliwe dziecko". Widać jej twarz

Anna Lewandowska pochwaliła się kolejnymi zdjęciami swojej starszej córki. Szczęśliwa Klara pałaszuje na nich krem czekoladowy. Widać również twarz dziewczynki.

Anna Lewandowska na Instagramie często dzieli się z internautami różnymi momentami z życia swojej rodziny. Nie brakuje tam zdjęć z urodzin córek, ze wspólnego kibicowania Robertowi Lewandowskiemu czy też z wakacyjnych wyjazdów. Strzeże jednak prywatności dziewczynek i na fotografiach pojawiają się one odwrócone lub z profilu. Tym razem jednak na relacji InstaStories widać twarz 4-letniej Klary zajadającej się kremem czekoladowym.

Zobacz wideo

Klara Lewandowska je krem czekoladowy

Anna Lewandowska znana jest ze zdrowego stylu życia, który promuje w mediach społecznościowych i na stronie internetowej. Trenerka zachęca tam do ruchu i przedstawia pomysły na zdrowe dania i przekąski. Nie dziwi więc to, że dba również o odpowiednią dietę swojej rodziny. Nie oznacza to jednak, że w jej domu całkowicie zakazane są słodycze. Pojawiają się jednak ich zdrowsze alternatywy. Przykładem mogą być ostatnie zdjęcia opublikowane przez trenerkę na InstaStories. Widać na nich, jak Klara z radością pałaszuje prosto za słoika krem czekoladowy, ale bez dodatku cukru. Można również dostrzec twarz czterolatki.

Czekolada na całej buzi… Szczęśliwe dziecko – napisała Anna Lewandowska.

Olga FryczOlga Frycz spędziła Dzień Dziecka z ojcem swojej córki. "Rodzice muszą się dogadywać"

W jednym z ostatnich postów "Lewa" zdradziła z kolei, o co dziewczynki poprosiły wyjeżdżającego tatę. Okazało się, że ich życzenie nie było wygórowane. Będą musiały poczekać kilka tygodni na swój mały prezent.

Ale jak wrócisz to przywieziesz żelki – pojawiło się w opisie 
 

Mama dziewczynek ucieszyła się przy tym, że jej córki znają też domową wersję tych słodkości. Nie zabrakło jednak ubolewań z powodu czekającej rodzinę rozłąki.

Natalia SzroederNatalia Szroeder w objęciach mamy. Fani: Wiadomo po kim ta uroda!

Więcej o: