Anna Lewandowska udostępniła wideo z Laurą. Córka była pod wrażeniem nowej zabawki. Jej mina mówi wszystko

Anna Lewandowska pokazała wideo z udziałem młodszej córki, Laury Lewandowskiej. Dziewczynka wydawała się bardzo zainteresowana stojącym przy niej koniem na biegunach.

Anna Lewandowska od środy do niedzieli była obecna na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Razem z Robertem Lewandowskim, a także dziećmi, Klarą i Laurą, spędziła czas w Opalenicy, mieście położonym w województwie wielkopolskim. Piłkarz przygotowywał się do Euro 2020, trenerka z kolei zabawiała dzieci i wypoczywała w towarzystwie znanych znajomych. Pokazała jedną z takich chwil, gdy młodsza córka obserwowała nową dla niej zabawkę. 

Zobacz wideo Urocze wideo Anny Lewandowskiej z Klarą

Cezary Pazura, Anna LewandowskaPazura dał prezent Lewandowskiej, kiedy była nastolatką. Trenerka ma go do dziś!

Anna Lewandowska pokazała Laurę z koniem na biegunach

Anna Lewandowska spędziła czas ze swoimi bliskimi, ale także rodzinami innych piłkarzy. Na jej koncie pojawiło się m.in. zdjęcie Klary z Liamem, synem Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko, ale też samej Ani w towarzystwie Marty, żony Kamila Glika.

Zobacz też: Anna Lewandowska pozuje z Klarą w lustrze i prezentuje kolejne fragmenty swojego mieszkania

Teraz mogliśmy zobaczyć moment z życia młodszej córki "Lewych", rocznej Laury. Mama uwieczniła, jak zafascynowana dziewczyna przygląda się zabawce, która zapewne była dla niej nowością. A przynajmniej na to wskazuje jej zainteresowanie stojącym obok koniem na biegunach. Nie wiadomo jednak, czy Ania dała Laurze Lewandowskiej możliwość skorzystania z zabawki. 

Laura LewandowskaLaura Lewandowska instagram.com@annalewandowskahpba

Naszą uwagę przykuwa buzia córki Lewandowskich. Zazwyczaj rodzice nie decydują się na pokazanie twarzy dziewczynki w pełnej okazałości, stopniując fanom napięcie dotyczące tego, jak wyglądają Laura albo jej starsza siostra, Klara. Tak było i tym razem.

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska pokazała profil rocznej Laury. Podobna do Roberta

Dostrzegacie, do którego z rodziców jest bardziej podobna młodsza córka "Lewych"?

Więcej o: