Księżna Kate kocha fotografię. Dobrze radzi sobie z aparatem? Królewski ekspert ocenia: Zabiłbym, żeby zrobić to zdjęcie

Od dawna wiadomo, że wielką pasją księżnej Kate jest fotografia. Middleton, mieszkając jeszcze z rodzicami, pomagała im w prowadzeniu rodzinnego interesu: dbała o wygląd strony internetowej Party Pieces i robiła zdjęcia asortymentu sklepu z imprezowymi akcesoriami. Jest w tym dobra? Ekspert ocenia.

Arthur Edwards, nadworny fotograf, który od lat 70. uwiecznia na zdjęciach wydarzenia z życia członków rodziny królewskiej, w podcaście ITV "The Royal Rota" ocenił umiejętności księżnej Kate. Middleton od dawna pasjonuje się fotografią, a biografia prekursora tej dziedziny sztuki - Charlesa Dodgsona (znanego bardziej jako Lewis Carroll, autor "Alicji w Krainie Czarów") - była tematem jej pracy licencjackiej. 

Jak żona księcia Williama radzi sobie z aparatem w ręku? Nie obyło się bez pochwał.

Zobacz wideo Kate Middleton znów zachwyciła stylizacją!

Ekspert ocenia fotograficzny talent księżnej Kate: Zabiłbym za takie zdjęcie

Arthur Edwards nie pozostawia złudzeń, że Kate Middleton jest świetna w tym, co robi. Według nadwornego fotografa zdjęcia wykonane przez księżną Cambridge charakteryzują się idealną kompozycją: odpowiednim ustawieniem światła i wydobyciem emocji. 

Jestem wielkim wielbicielem zdjęć Kate. Muszę podkreślić, że każde kolejne potwierdza, że księżna szybko się uczy. Jej zdjęcia mają wspaniałą kompozycję, idealne światło i najlepszy temat na świecie. Ale najważniejszych ich walorem jest, że pokazują emocje, zatrzymują je - analizował ekspert w podcaście ITV "The Royal Rota". 

Księżna Kate, książę LouisKate wbiła Harry'emu szpilę zdjęciem syna? Ekspertka jest pewna: To ukryta wiadomość

Które dzieło Kate jest dla Edwardsa najcenniejsze? Doskonale znamy to rodzinne ujęcie!

Najbardziej kocham zdjęcie, które zrobiła Williamowi i trójce dzieci na huśtawce. Zabiłbym, żeby zrobić tę fotografię. Dzieci śmieją się do swojej mamy, a ty wiesz, że tylko matka lub ojciec mogą zrobić takie zdjęcie. To absolutny zwycięzca. Charlotte otaczająca ramionami swojego tatę... Nikt nie ma wątpliwości, że to »córeczka tatusia«. To piękna fotografia, warta mnóstwa pochwał. 
 

W ustach związanego z rodziną królewską mistrza fotografii nie zabrakło słów podziwu dla ogólnej postawy Kate. Arthur Edwards wystawił jej laurkę. W żonie starszego syna księżnej Diany i księcia Karola widzi idealną kandydatkę na królową. 

Jestem fanem nie tylko zdjęć, które księżna Kate robi, ale także sposobu, w jaki wypełnia swoje obowiązki wynikające z bycia członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Wykonuje wspaniałą pracę jako księżna Cambridge. Nadejdzie taki dzień, w którym zostanie księżną Walii, a potem królową. Jest do tego perfekcyjnie przygotowana - stwierdził. 

Zgadzacie się z aż tak pochlebną opinią?

Meghan Markle pojawiła się w zwiastunie serii dokumentalnej z udziałem księcia Harry'egoKsiążę Harry i Meghan Markle biorą urlop rodzicielski po narodzinach córki

Więcej o: