Książę Harry i Meghan Markle biorą urlop rodzicielski po narodzinach córki. Chcą nawiązać z nią wyjątkową więź

W niedzielę 6 czerwca Meghan Markle i książę Harry pochwalili się, że ich rodzina się powiększyła. Dwa dni wcześniej na świat przyszła ich wyczekiwana córka - Lilibet Diana.

Meghan Markle i książę Harry w lutym br. pochwalili się światu radosną nowiną o drugiej ciąży. Niedługo później podczas wywiadu z Oprah Winfrey zdradzili, że ich syn Archie doczeka się siostrzyczki. Para od tamtej pory sporadycznie pojawiała się publicznie. Ponoć Meghan bardzo zależało na tym, aby drugą ciążę, w przeciwieństwie do poprzedniej, spędzić w spokoju i z dala od mediów. I udało się! Meghan i Harry przywitali na świecie córkę, o czym poinformowali dopiero dwa dni po jej narodzinach.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle urodziła drugie dziecko! Wybrali wyjątkowe imiona dla córki

Książę Harry i Meghan Markle biorą urlop rodzicielski po narodzinach córki

Książę Harry i Meghan Markle o narodzinach córki poinformowali w specjalnym oświadczeniu, które zamieścili na stronie internetowej swojej fundacji Archwell. Córka pary dostała wyjątkowe imiona, jedno po prababci - królowej Elżbiecie II, drugie zaś po tragicznie zmarłej matce księcia Harry'ego - księżnie Dianie. Z oświadczenia dowiadujemy się również, że Meghan i Harry planują wziąć urlop rodzicielski. Ma im to pomóc w nawiązaniu bliskiej relacji z córką.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm
Podczas gdy książę i księżna są na urlopie rodzicielskim, Archewell będzie nadal wykonywać ważną pracę i publikować historie na stronie. Czekamy na spotkanie z Państwem! - czytamy na stronie fundacji.

Meghan Markle i książę Harry nie pochwalili się jeszcze zdjęciem najmłodszej pociechy. Fani z pewnością mają nadzieję, że urlop rodzicielski im w tym nie przeszkodzi i już wkrótce podzielą się z internautami uroczą, rodzinną fotką.

Królowa Elżbieta II, książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan zaproszeni na jubileusz królowej. To okazja do pojednania

ZOBACZ TEŻ: Zofia Zborowska bała się o ciążę. "Zderzyłam się z diagnozą, która mnie zmroziła". Nie wiedziała o tym nawet jej rodzina

Więcej o: