Tiktoker poradził sobie z zaśmiecającym sąsiadem. Wysypał odpadki pod jego domem

Nie jest tajemnicą, że zalegające śmieci w dzisiejszych czasach są sporym problemem. Jeden z polskich tiktokerów postanowił nauczyć porządku sąsiada, zostawiającego po sobie śmieci.

Aplikacja TikTok bije rekordy popularności na całym świecie. Pewien użytkownik postanowił opublikować na tym serwisie filmik, na którym widać, jak wysypuje z przyczepy śmierci pozostawione przez jego sąsiada. Wideo natychmiast zdobyło rekordową liczbę polubień.  

Zobacz wideo Robert Lewandowski znów tańczy na Tik Toku

TikTok - challenge z zapalniczkąNiebezpieczny trend z TikToka. 13-latka trafiła do szpitala z poważnymi oparzeniami

Tiktoker nauczył sąsiada porządku. Wysypał jego śmieci pod domem

Mieszkaniec pewnej wsi miał dosyć użerania się z odpadkami. Postanowił więc szybko i bezproblemowo (tak mu się zdawało) pozbyć się śmieci ze swojej posesji. W tym celu zebrał wszystkie odpadki i wywiózł je, pozostawiając na polu. Na straży czystości przyrody stał pewien użytkownik TikToka, który nagrał stertę śmieci pozostawioną przy jego działce. Młody mężczyzna postanowił ukarać sprawcę. Szybko ustalił, do kogo należały śmieci i przy okazji dał cenną lekcję poszanowania przyrody i sprzątania po sobie niepokornemu sąsiadowi.  

Michał Paśko pozbierał śmieci należące do sąsiada i zapakował je na przyczepę ciągnika. Gdy już dojechał na jego posesję, porzucone przez niego odpadki wysypał mu przed domem. Całe zajście nagrał i jako Misiek_Mx wrzucił na TikToka z opisem "Karma wraca".

Trzeba przyznać, że karma prędko wróciła do zaśmiecającego sąsiada.

Na Facebook'u Michała pojawił się obszerny wpis, w którym opisał całą sytuację ze śmieciami. 

Karma wraca, śmieci wróciły do właściciela! Niestety nie zastaliśmy go w domu, ale chodzą plotki, że wszystkie pampersy wykupił w lokalnym sklepie ze strachu. Chciałbym wszystkim bardzo mocno podziękować. W życiu nie spodziewałbym się, że w kilka godzin można zrobić tak grubą akcję, ponad 8k wyświetleń i ponad 300 udostępnionych filmów - zaczął twórca wideo. 

Mężczyzna przyznał, że karą dla sąsiada było nie tylko wysypanie śmieci pod jego domem. Dodał, że sąsiad zobowiązany jest, by przelać 1000 złotych na zbiórkę dla kobiety walczącej z białaczką. 

Właściciel śmieci zobowiązany jest oddać samotnej matce 800 złotych oraz przelać 1000 złotych na zbiórkę dla Sary Kowalewskiej z Łęgowa, która walczy z białaczką. Jeżeli tego nie zrobi, zobowiązany jestem zgłosić sprawę na policję oraz do ochrony środowiska - nie chciałem tego robić, ale jeżeli będzie taka konieczność, będę do tego zmuszony - czytamy. 

Grzegorz i Maja HyżyMaja Hyży w najnowszym wywiadzie uderza w Grzegorza. "Byłam dla niego rywalką"

Rocznie Lasy Państwowe na wywóz śmieci z lasów wydają ok. 20 mln zł. Wydaje się, że w XXI wieku powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest segregacja śmieci. Po długich bojach o foliowe reklamówki i wielu akcjach społecznych - które miały na celu uświadomić, jak ważna jest ochrona przyrody i zmniejszenie produkcji plastiku - widać zmiany w społeczeństwie. Jednak sprawa ze sprzątaniem śmieci po sobie nie dla wszystkich wydaje się tak oczywista. Przypomnijmy też, że zaśmiecanie lasów czy innych przestrzeni publicznych jest karalne. 

Więcej o: