Eurowizja 2021. Romans Norwegii i Azerbejdżanu. Tix i Efendi są parą? "Nie wierzę, że to naprawdę się dzieje"

Za nami pierwszy półfinał Eurowizji 2021. Tymczasem w sieci aż huczy od plotek na temat romansu reprezentanta Norwegii Tiksa oraz reprezentantki Azerbejdżanu Efendi.

18 maja odbył się pierwszy półfinał Eurowizji 2021. Do dalszej rozgrywki przeszło dziesięć państw, które mają szansę wygrać tegoroczny konkurs. Wśród nich znajdują się m.in. reprezentanci Norwegii i Azerbejdżanu, Tix i Efendi, między którymi ma rozkwitać płomiennie uczucie.

Eurowizja 2021. Romans Norwegii i Azerbejdżanu. Tix i Efendi są parą?

W dniu rozpoczęcia tegorocznej edycji Eurowizji w sieci huczało od plotek na temat rzekomego flirtu dwójki uczestników Eurowizji. Chodzi o reprezentantkę Azerbejdżanu Efendi oraz reprezentanta Norwegii - Tiksa. Plotki o swoim romansie zaczęli sami zainteresowani. Najpierw to Tix zadedykował piosenkę Efendi za pośrednictwem Instagrama. Mężczyzna pod postem z piosenką napisał wówczas:

Eurowizyjna piosenka o miłości zadedykowana Azerbejdżanowi. Otaguj kogoś, kto powinien to zobaczyć (wskazówka: jej imię zaczyna się od "E").
 

Mężczyzna nie musiał długo czekać na reakcję Efendi. Piosenkarka odpowiedziała mu nagraniem, na którym śpiewa i pozdrawia wokalistę.

 

To jednak nie koniec. Po publicznych zaczepkach na Instagramie Efendi nagrała filmik, w którym zostawia wokaliście prezent w jego garderobie. Mężczyzna odpowiedział zdjęciami oraz nagraniem, na którym śpiewa utwór o dość sugestywnym tytule "My Heart Is Yours". 

 
 

Fani Eurowizji nie ukrywają swojej ekscytacji. W komentarzach na mediach społecznościowych Efendi i Tiksa czytamy:

To najsłodsza rzecz na świecie!
Nie wierzę, że to naprawdę się dzieje.

Co więcej, para była potem widziana wspólnie w kawiarni. Myślicie, że faktycznie rodzi się między nimi uczucie? A może tak naprawdę znają się od dawna? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.