"Agresywny" Wojtek Polak nie żyje. Znany trener personalny miał 32 lata

Nie żyje trener personalny Wojciech Polak, znany w internecie jako "Agresywny Wojtek".

Wojciech Polak zmagał się z przewleką chorobą nerek w stadium 5D. Już od jakiegoś czasu problemy zdrowotne utrudniały mu pracę, a leczenie było na tyle kosztowne, że w internecie powstała dedykowana mu zbiórka pieniężna. 

Zobacz wideo Trening brzucha na siłowni

Krzysztof Krawczyk, Andrzej KosmalaAndrzej Kosmala zdradził ostatnie słowa, jakie usłyszał od Krzysztofa Krawczyka

Agresywny Wojtek nie żyje. Znany trener personalny miał 32 lata

O śmierci Polaka poinformował portal miłośników sportu i kulturystyki KFD. W ich poście na Facebooku czytamy:

Dostaliśmy przykrą wiadomość od rodziny Wojtka. Niestety, ale Wojtka nie ma już z nami...

Jak możemy przeczytać w zbiórce na leczenie Polaka, mężczyzna był pasjonatem siłowni i treningów. Dzielenie się wiedzą z zakresu kulturystyki było jego pasją. W realizowaniu marzeń, a także po prostu pracowaniu, Wojtkowi przeszkodziła przewlekła choroba nerek.

Wojtek ma 32 lata. Ci wszyscy, którzy go znają, wiedzą, że od zawsze był bardzo wesołym, uśmiechniętym, pełnym pomysłów chłopakiem. Jego największym hobby była siłownia. Bardzo dużo ćwiczył. Motywowanie do treningów, przekazywanie wiedzy dotyczącej wzmacniania danej partii ciała czy też pomoc w poprawieniu nawyków żywieniowych - to było jego życie, pasja i praca - można było przeczytać na stronie zbiórki pieniędzy na leczenie trenera.

Wojtek był aktywny w mediach społecznościowych, a w szczególności na YouTubie, gdzie występował pod pseudonimem "Agresywny Wojtek". Znane są jego filmiki, w których przekazuje zdobytą wiedzę z zakresu ćwiczeń siłowych. Widzowie zapamiętają go także z wideo serii KFD "Spowiedź Bramkarza", w której nieraz brylował poczuciem humoru. 

 

Magdalena BoczarskaBoczarska o późnym macierzyństwie: Wcześniej nie było dobrego kandydata na tatę

Rodzinie zmarłego Wojtka Polaka składamy najszczersze kondolencje. 

Więcej o: