Meghan Markle przemówiła. Sukienka w maki zasłania brzuch. Uwagę przykuwa zegarek. Należał do księżnej Diany

Meghan Markle zabrała głos po długiej przerwie. Na nagraniu widać spory brzuch, jednak naszą uwagę przykuł zegarek należący niegdyś do księżnej Diany.

Meghan Markle w marcu wzięła udział w rozmowie z Oprah Winfrey. To właśnie wtedy ostatni raz mogliśmy zobaczyć, jak wygląda w ciąży. Dopiero teraz, dwa miesiące po wywiadzie, do sieci trafiło wideo, na którym znowu przemówiła. 

Meghan Markle przemówiła! Sukienka w maki zasłania brzuch, ale zegarek przykuwa uwagę. Należał do księżnej Diany

Meghan Markle i książę Harry zaangażowali się w kampanię Vax Live, której celem jest promowanie szczepień. Dopiero teraz w sieci pojawiło się nagranie z wystąpienia. W ramach projektu został zorganizowany specjalny koncert z udziałem gwiazd, w trakcie którego gwiazdy i celebryci dziękowali bohaterom pierwszej linii narażającym swoje życie podczas pandemii. Jedną z takich osób był wnuk królowej Elżbiety II, który pojawił się na wydarzeniu osobiście, z kolei Meghan w ostatniej chwili odwołała przyjazd i zdecydowała się nagrać wiadomość wideo. W swoim krótkim przemówieniu wspomniała o trudnościach, z jakimi borykają się kobiety w czasie pandemii. 

 
Jako przewodniczący kampanii Vax Live, mój mąż i ja uważamy, że największym priorytetem jest to, abyśmy byli zdrowi. Szczególnie zależy nam na kobietach, które zostały dotknięte przez pandemię. Kobiety, a zwłaszcza kobiety kolorowe, zostały pozbawione możliwości zarobku.

Wspomniała też o ciąży i przyszłości swojego nienarodzonego jeszcze dziecka.

Razem z mężem cieszymy się, że wkrótce powitamy na świecie córkę. To uczucie radości, którym dzielimy się z milionami innych rodzin na całym świecie. Kiedy myślimy o niej, myślimy o wszystkich młodych kobietach i dziewczętach, którym należy dać możliwość i wsparcie, aby prowadziły nas naprzód. Od początku pandemii prawie pięć i pół miliona kobiet straciło pracę w Stanach Zjednoczonych, a 47 milionów prawdopodobnie popadnie w skrajne ubóstwo.

Na nagraniu widzimy, że Meghan zdecydowała się na makową sukienkę od Caroliny Herrery za pięć  tysięcy złotych oraz należący do księżnej Diany zegarek firmy Cartier za 90 tysięcy złotych i kolczyki za kolejnych 37 tysięcy. Z kolei na szyi dostrzec można naszyjnik Awe Inspired za 500 złotych.

Zobacz też: Księżna Kate chce utrzeć nosa Meghan? Chodzi o prezent dla księcia George'a. Odwraca uwagę od premiery książki Markle

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.