Księżna Kate chce utrzeć nosa Meghan? Chodzi o prezent dla księcia George'a. Odwraca uwagę od premiery książki Markle

Księżna Kate podczas wizyty w jednym z londyńskich szpitali dostała prezent - książkę dla dzieci. Była nim tak zachwycona, że brytyjskie tabloidy zaczęły węszyć w sytuacji działanie przeciwko Meghan Markle.

Meghan Markle przygotowuje się do wydania swojej pierwszej książki dla dzieci - "The Bench". Brytyjskie tabloidy zaczęły doszukiwać się nie tylko ukrytych znaczeń w jej treści, ale także łączyć działania reszty royalsów z wydaniem publikacji Markle. Tym razem czarna owca rodziny królewskiej miała dostać pstryczek w nos od samej księżnej Kate.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Andrzej Duda, Agata DudaAndrzej Duda na wystąpieniu bez Agaty Dudy. Podał niepokojący powód

Księżna Kate odwraca uwagę od premiery książki Meghan Markle

Żona księcia Williama odwiedziła ostatnio jeden z londyńskich szpitali. Podczas wizyty dostała prezent - książkę dla dzieci autorstwa Chrisa Haughtona "Oh, George". Publikacja opowiada historię psa George'a, który obiecuje dobrze się zachowywać pod nieobecność właściciela. Na widok tego prezentu księżna miała być zachwycona i odpowiedzieć krótko:

Bardzo stosownie.

Chwilę później Middleton obiecała, że wręczy książkę swojemu synowi, przy czym zaczęła schlebiać jej autorowi. Jak donoszą brytyjskie tabloidy, żona Williama specjalnie wychwalała publikacje Haughtona, aby odwrócić uwagę od premiery książki dla dzieci autorstwa Meghan. Księżna Kate miała chcieć w ten sposób utrzeć nosa Markle - szczególnie w świetle "ukrytych wiadomości" do rodziny królewskiej, które mają być zawarte w publikacji Meghan.

Księżna KateKsiężna Kate paradowała po ulicach Londynu w czerwonym płaszczu. Klasa

Przypominamy, że jak twierdzi magazyn "Majesty", jedna ze stron książki Meghan ukazuje uczucia pary względem utraty tytułów wojskowych, po ich odłączeniu się od rodziny królewskiej. Ilustracja ukazuje ubranego w strój żołnierza ojca z rudymi włosami, którzy podrzuca swoim dzieckiem w górę, podczas kiedy mama patrzy na nich z okna. Według autorki teorii, Markle chciała przekazać światu, że książę Harry wciąż nie pogodził się z utratą swoich tytułów wojskowych...

Więcej o: