Andrzej Duda pojawił się na wystąpieniu bez Agaty Dudy. Pierwsza dama ma problemy zdrowotne. "Bardzo jej to przeszkadza"

Andrzej Duda uczestniczył w wystąpieniu w województwie małopolskim. Przyznał, że miała mu towarzyszyć Agata Duda, ale nie pozwoliły jej na to problemy zdrowotne.

Andrzej Duda przekazał, że Agata Duda doznała kontuzji. Problemy zdrowotne pierwszej damy były tak poważne, że nie mogła wraz z mężem uczestniczyć w uroczystości z okazji Dnia Strażaka.

Andrzej DudaDuda złożył życzenia maturzystom i popełnił kilka błędów. Kolejna wpadka prezydenta

Andrzej Duda zdradził, że Agata Duda ma problemy zdrowotne 

W piątek po południu w ramach obchodów Dnia Strażaka prezydent Andrzej Duda złożył wizytę w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowie Podhalańskim. Już na początku przyznał, że miała być z nim żona.

Przede wszystkim chcę bardzo serdecznie podziękować w imieniu oczywiście moim własnym, ale także i w imieniu mojej małżonki Agaty i bardzo przeprosić, że nie może być dzisiaj z nami obecna.

W jej imieniu przekazał pozdrowienia, a następnie zdradził, że żona kilka dni temu doznała kontuzji, która uniemożliwiła jej przyjazd na miejsce.

Prosiła, żeby państwa bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić i żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia. (…) Niestety, nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia.

Agata prawdopodobnie doznała kontuzji nogi lub nóg, co sprawiło, że nie byłaby w stanie ustać na uroczystości.

Niestety, póki co, bardzo jej to przeszkadza w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami.

Andrzej DudaDuda może się zaszczepić. Świętuje. W takim luzackim wydaniu dawno go nie widzieliśmy

Mamy nadzieję, że wkrótce uda jej się wrócić do wykonywania obowiązków. Życzymy zdrowia!

Zobacz też: Iza i Adam Małyszowie dostali kartkę od prezydenta i pierwszej damy. Pokazali jej treść. Agata Duda ma piękny podpis

Zobacz wideo Donald Trump czy Andrzej Duda? Odpowiada Karolina Pisarek
Więcej o: