Zespół Ich Troje zapowiada koncert. Fani patrzą na plakat i nie poznają jednego z członków. "A kto to ten pan?"

Zespół Ich Troje już nie może doczekać się nadchodzących wakacji. Optymistycznie planują pierwsze koncerty i zapraszają na nie swoich fanów. Jest jeden problem. Nie wszyscy rozpoznają członków grupy na najnowszym plakacie.

Zespół Ich Troje tworzy i koncertuje od 1995 roku. Mimo że jego członkowie zmieniali się licznie i dosyć często - przetrwał po dziś dzień. Na profilu na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawił się właśnie plakat, który zapowiada pierwsze koncerty od ponad roku. W aktualnym składzie grupy, oprócz czerwonowłosego muzyka, znajdują się również Anna Świątczak i Jacek Łągwa. Niektórzy z fanów mieli jednak problem, aby rozpoznać drugiego wokalistę na udostępnionym zdjęciu.

Zobacz wideo Ich Troje reprezentowało Polskę na Eurowizji

Ich Troje zapowiada koncert. Fani patrzą na plakat i nie poznają jego członków. "A kto to ten pan?"

Michał Wiśniewski zaprosił swoich obserwatorów na letnie koncerty. Imprezy promuje plakat, na którym widnieją wizerunki całej trójki. Michał, Anna i Jacek mają na sobie czarne garnitury i krawaty, a panowie dodatkowo założyli ciemne okulary.

Katarzyna Kant-Wysocka, 'Milionerzy' Dwa lata temu wygrała "Milionerów". Na co wydała pieniądze? Otwiera biznes

 

Pod postem pojawiło się kilka komentarzy zdezorientowanych fanów. Nie wszyscy bowiem rozpoznali Jacka Łągwę, który pozuje po prawej stronie. Lata mijają, ludzie się zmieniają, ale internauci nie dostrzegli w mężczyźnie znanego wokalisty.

A kto to ten pan po prawej, nowy członek zespołu?
Nie poznaję tych ludzi.
Ten pan po prawej to chyba Bartosz Węglarczyk - czytamy.

Sylwia Wysocka Sylwia Wysocka dotkliwie pobita i okradziona. "W kilku miejscach ma złamany kręgosłup"

Jacek Łągwa w październiku skończył 51 lat. Trzeba przyznać, że przez te wszystkie lata przeszedł dużą metamorfozę. Zapuścił włosy, ma brodę, a jego styl bardzo ewoluował. Muzyk nie jest aktywny w mediach społecznościowych, więc fani nie mieli okazji dostrzec jego nowego wizerunku. Mamy nadzieję, że zmieni się to już niedługo, kiedy będzie można znów chodzić na koncerty.

Jacek ŁągwaJacek Łągwa KAPiF

Więcej o: