Paulina Młynarska nie może uwierzyć, że Rusin sugeruje Rosati znajomość z przestępcą seksualnym. "Cios poniżej pasa"

Kinga Rusin została skrytykowana przez Weronikę Rosati. Odnosząc się do jej słów, zasugerowała, że nie życzy sobie takich opinii, bo ona "nie komentowała jej znajomości z Harveyem Weinsteinem", przestępcą seksualnym. Paulina Młynarska stanęła w obronie Rosati.

Paulina Młynarska odniosła się do afery między Kingą Rusin i Weroniką Rosati. Stanęła w obronie tej drugiej, bo  jak twierdzi, słowa w jej stronę zdecydowanie przekroczyły granicę. Co więcej, uważa, że Rusin chciała ją poniżyć. 

Weronika RosatiWeronika Rosati szykuje się na Oscary. Pokazała elegancką sypialnię. Króluje biel

Paulina Młynarska broni Weroniki Rosati przed Kingą Rusin

Paulina Młynarska stanęła w obronie Weroniki Rosati. Całe zajście między nią a Kingą Rusin zaczęło się w momencie, w którym Weronika w jednym z wywiadów wspomniała, że zeszłoroczne zachowanie Kingi na imprezie po gali rozdania Oscarów było niestosowne. Na odpowiedź dziennikarki nie trzeba było długo czekać. Opublikowała wpis, w którym "poradziła" Weronice, aby ta "nie naruszała jej dóbr osobistych", a na koniec stwierdziła, że ona "nie komentowała jej relacji z Harveyem Weinsteinem", sugerując, że Rosati nie powinna wypowiadać się na jej temat.

W 2018 roku wyszło na jaw, że producent filmowy molestował kobiety ze świata show-biznesu, za co zresztą obecnie odsiaduje wyrok. Nic dziwnego, że Paulina Młynarska postanowiła więc zainterweniować, gdy Kinga posunęła się do ataku w tym stylu. 

Delikatnie przypomnę, że Harvey Weinstein jest skazanym za gwałty kryminalistą, więc strzelanie w nielubianą koleżankę taką amunicją jest nie do przyjęcia. I nie chodzi tu o znane panie, tylko mechanizm dowalania drugiej kobiecie poniżej pasa. Grubo poniżej - napisała dosadnie Młynarska.

Weronika RosatiRosati o koszmarze w łódzkiej filmówce. "Kazano stać na scenie bez ruchu przez wiele godzin"

Wydaje się, że w wypowiedzi Pauliny jest sporo racji. Kinga i Weronika mogą się kłócić o to, czy zachowanie którejś z nich jest niestosowne, ale argument sugerujący, że Rosati miała coś wspólnego z przestępcą seksualnym, jest zdecydowaną przesadą i próbą poniżenia ukrytą pod płaszczykiem "dobrych" rad.

Zobacz też: Oskarżyła go o przemoc fizyczną i psychiczną. Teraz Weronika Rosati zawarła ugodę z Robertem Śmigielskim

Zobacz wideo Paulina Młynarska oburzona okładką "Wprostu"