Viki Gabor pobija TikToka. Celebrytka w mocnym makijażu jest nie do poznania. Fani: Jak to jest być ideałem?

Po udziale w "The Voice Kids" Viki Gabor szybko odnalazła się w świecie show-biznesu. Teraz szaleje na TikToku, gdzie zaprezntowała się w nowej odsłonie. Wokalistka diametralnie się zmieniła.

Viki Gabor cieszy się mianem jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. 14-latka zgromadziła w mediach społecznościowych już prawie 700 tysięcy fanów, a teraz podbija TikToka. Na najnowszym filmie jest niemalże nie do poznania. Mimo że nie przypomina już skromnej wokalistki z „The Voice Kids”, nadal zachwyca swoich fanów.

Zobacz wideo Viki Gabor zaśpiewała piosenkę z "Wyprawy na księżyc". W wywiadzie zdradziła, jak się w tym odnalazła

Agnieszka ChylińskaNie Zanzibar i Malediwy. Agnieszka Chylińska zdradziła, dokąd ucieka na wakacje

Viki Gabor pobija TikToka

Viki Gabor, jak wielu polskich celebrytów, jest aktywna na TikToku, gdzie obserwuje ją prawie 250 tys. użytkowników. Niedawno dodała film, na którym zaprezentowała swoją metamorfozę. 14-latka postawiła na mocny makijaż i bujną fryzurę, przez co wygląda znacznie dojrzalej. Widać, że przez ostatnie lata w show-biznesie diametralnie się zmieniła i nabrała pewności siebie. Fani wokalistki są zachwyceni, co widać w komentarzach pod nagraniem, gdzie posypały się komplementy.

Ten TikTok to sztos. W sumie jak każdy.
Jak to jest być ideałem?
Viki, jesteś przepiękna - piszą internauci.

Viki Gabor podbija TikTokaViki Gabor podbija TikToka fot. Viki Gabor TikTok screen

Viki Gabor zasłynęła udziałem w drugiej edycji "The Voice Kids”. Choć jej głos zachwycił zarówno jurorów, jak i widzów programu, to nie udało jej się zwyciężyć w finale.

Sara Boruc, Megan FoxSara Boruc ma powód do dumy. Spodnie jej projektu włożyła... Megan Fox

Mimo to od ponad dwóch lat robi wielką karierę. Wygrała m.in. Eurowizję Junior 2019, a następnie wydała debiutancką płytę - "Getaway (Into My Imagination)". Jej piosenki codziennie można usłyszeć w radiu. Myślicie, że młoda wokalistka teraz podbije również TikToka?