Naomi z serialu "90210" wyznała, że ma zaburzenia psychiczne. Cierpi na rozdwojenie jaźni

AnnaLynne McCord, odtwórczyni roli Naomi z serialu "90210", przyznała w szczerej rozmowie, że ma dwie osobowości. Schorzenie jest związane z traumami z dzieciństwa.

AnnaLynne McCord była jedną z gwiazd serialu "90210". Zagrała tam pewną siebie, bogatą i piękną Naomi. Aktorka wzięła udział w nagraniu z lekarzem, Danielem Amenem. Filmik ze spotkania i ich rozmowy opublikowano na Youtubie. Gwiazda otwarcie mówiła o swoich zaburzeniach psychicznych. Przeszła specjalistyczne badania mózgu, a także badania psychiatryczne, które wykazały zaburzenie dysocjacyjne osobowości, czyli w skrócie rozdwojenie jaźni. Aktorka ma w sobie co najmniej dwie osobowości.

Zobacz wideo Powraca kultowy serial "Beverly Hills 90210". Będzie jednak spora zmiana [Popkultura #5]

AnnaLynne McCord, gwiazda serialu "90210", mówi o swoim zaburzeniu psychicznym

AnnaLynne McCord wiele w życiu przeszła. Zaburzenie, z którym się zmaga, jest ściśle związane z traumami z dzieciństwa. Jako małe dziecko była wykorzystywana seksualnie.

Nie pamiętam nic do piątego roku życia. Później do jedenastego roku życia mam tylko pojedyncze wspomnienia z tych incydentów.

Aktorka przyznała, że po raz pierwszy zetknęła się ze swoją drugą osobowością już w wieku 13 lat.

Mam dla niej dużo wdzięczności, bo wyciągnęła mnie z piekła, w którym się znajdowałam - powiedziała AnnaLynne McCord w rozmowie z doktorem.

Niestety, w wieku 18 lat została ponownie zgwałcona. O tym, że może być chora, ostatecznie przekonały ją jej wszystkie role aktorskie, a szczególnie praca na planie horroru "Chirurgiczna precyzja" w 2012 roku. W tym samym czasie grała jeszcze w serialu "90210". Przejście z jednej roli do drugiej okazało się bardzo trudne. Demoniczna postać z filmu była bliska jej alternatywnej osobowości, którą w sobie nosiła. Przez jakiś czas nie potrafiła się przestawić na granie słodkiej blondynki.

Była anarchistką z piekła rodem, paskudnym, małym stworzeniem - mówi o swojej drugiej osobowości aktorka. - W jakimś stopniu wszystkie moje role to było rozdzielenie się osobowości.

Po uświadomieniu sobie swoich zachowań gwiazda w 2017 roku trafiła do psychiatry.

AnnaLynne McCord przeszła leczenie stresu pourazowego, po którym częściowo powróciły jej wspomnienia. W rozmowie z lekarzem powiedziała, że obecnie niczego się nie wstydzi i nie zamierza tego ukrywać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.