Dumna Anna Lewandowska chwali się ćwiczeniami z córką. "To Klara wyciągnęła mnie na trening". Korzysta z maszyn dla dorosłych

Anna Lewandowska, jako jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce, ma szczególny powód do dumy - zaraziła pasją do ćwiczeń swoją czteroletnią córkę. Klara chętnie towarzyszy mamie na siłowni. Zobaczcie, jak świetnie sobie radzi na stepperze.

Czteroletnia Klara Lewandowska już podąża śladami popularnej mamy. Trenerka fitness zaraziła córkę miłością do codziennych treningów. Naśladująca rodzicielkę dziewczynka z chęcią mierzy się z trudnymi ćwiczeniami i zaczyna swoją przygodę z domową siłownią. Anna opublikowała InstaStories, na którym widać, jak jej pociecha dzielnie korzysta z przeznaczonego dla dorosłych steppera. 

Anna Lewandowska chwali się sportowymi wyczynami córki

"No kocham" - napisała z dumą żona Roberta Lewandowskiego pod filmikiem ćwiczącej na stepperze Klary. Starsza z córek piłkarza w niedzielny poranek towarzyszyła mamie podczas treningu. W dwuczęściowym, różowo-czarnym, dziecięcym secie siłowała się z ciężkimi maszynami.

Klara LewandowskaKlara Lewandowska Instagram/ @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska zdradziła internautom, że czteroletnia córka sama garnie się do ćwiczeń, a dbająca o zdrowy tryb życia mama nie musi jej namawiać do aktywności fizycznej. 

Dziś to Klara wyciągnęła mnie na trening. Nie mogłam jej odmówić. A tak serio... To jest taki czad, że młoda chce wciąż ze mną ćwiczyć - pisała uradowana trenerka pod zdjęciem z wtuloną w nią pociechą. 

Anna Lewandowska z córkąAnna Lewandowska z córką Instagram/ @annalewandowskahpba

Żona piłkarza za pośrednictwem mediów społecznościowych powiadomiła fanów, że wprowadza w domu nową metodę usypiania córek. Anna dąży do tego, by zachować stały rytm dnia dziewczynek, które o godzinie 19 już powinny znaleźć się w łóżkach. 

Jest godzina 18. Zaczęłam wdrażać pewną rutynę w naszym domu. O godzinie 18 wyciszamy się, a o godzinie 19/19.30 nasze córki już śpią.

Myślicie, że przyzwyczajanie dzieci do konkretnych godzin snu jest dobrym pomysłem?

Zobacz wideo Córka Lewandowskich zostanie sportowcem? Ma też zadatki na małego naukowca!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.