Anna Lewandowska pokazała pokój Klary. W uroczym łóżeczku zmieścił się nawet Robert. "Minimalizm"

Anna Lewandowska pokazała, jak urządziła pokój Klary. Dominują szare kolory, ale jest przytulnie. Zobaczcie sami.

Anna Lewandowska niejednokrotnie oprowadzała już fanów po swym domu w Niemczech. Trenerka chwaliła się ostatnio tarasem. Wcześniej dzieliła się nagraniami z prywatnej siłowni, pokazywała też kadry z przestronnego salonu, w którym dominują jasne dodatki. Całe lokum zostało urządzone w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Analogicznie zagospodarowano pokój Klary.

Anna i Robert LewandowscyLewandowscy nad jeziorem. Klara ciągle naśladuje mamę. "Córka też musi"

Anna Lewandowska pokazała pokój najstarszej córki 

Anna Lewandowska na swoim InstaStories opublikowała zdjęcia z pokoju Klary. Okazuje się, że dominują tu szarości. W stonowanych odcieniach nie są tylko ściany (uwagę zwraca zwłaszcza jasna tapeta w delikatnie, ciemniejsze kropki), ale też podłoga i zasłony. W pokoju małej Lewandowskiej nie ma wielu mebli. Jest urocze łóżko ze szczebelkami (oprócz Klary zmieścili się też na nim sławny tata dziewczynki i jej młodsza siostra). Są też pojedyncze regały i półki z książkami. Czterolatka cieszy się jednak z dużego domu dla lalek, minikuchni oraz pokaźnej kolekcji przytulanek przypominających króliki. 

Zastanawiam się, kto bardziej kocha króliczki - mama czy dzieci. Od urodzenia stawiam na zabawki - te rozwojowe i przyjazne środowisku - napisała Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała pokój KlaryAnna Lewandowska pokazała pokój Klary Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Znana mama przyznała też, że urządzając pokój pociechy, kierowała się zasadami głoszonymi przez Marie Kondo - autorkę książki "Magia sprzątania". Ta zaleca, by pozywać się z domu rzeczy zbędnych i stawiać na minimalistyczne rozwiązania.

Od roku stosujemy w domu metodę Marie Kondo (jesteśmy w dalszym ciągu w procesie zmian). Minimalizm, przemyślane zakupy, zabawki dla dzieci przyjazne środowisku, zabawki rozwojowe - wyliczała.

Robert LewandowskiLewandowski ujawnia talent Klary. Trudno uwierzyć, że ma niecałe cztery lata

Całość prezentuje się niezwykle schludnie i przytulnie. A jak wam się podoba? Sprawdźcie zdjęcia w naszej galerii.