Anna Lewandowska pokazała się w naturalnym wydaniu. Ani grama makijażu, zabrakło też sztucznych rzęs

Anna Lewandowska nie ukrywa, że stawia na naturalność. Promując pielęgnację cery, dodała zdjęcie bez makijażu i filtra.

Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie promuje nie tylko zdrowy styl życia, ale także świadomą pielęgnację. W ostatnim wpisie nawiązała do swojej porannej rutyny pielęgnacyjnej dotyczącej skóry twarzy. Dodała swoje zdjęcie w zupełnie naturalnym wydaniu. Widać, że gwiazda nie ma problemów z cerą.

Zobacz wideo Anna Lewandowska trenuje boks. Zaraziła tym Klarę?

Anna Lewandowska bez makijażu

Trenerka współorganizuje akcję "Czyste piękno", w której będzie poruszać tematy z zakresu pielęgnacji twarzy i nagrywać rozmowy z ekspertami. Sama mówi, że stawia na naturalność.

Od dawna na pierwszym miejscu stawiam naturalną pielęgnację, a dopiero potem makijaż, na który nie mam zbyt wiele czasu. Może ma to coś wspólnego z byciem zabieganą mamą… - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Dodała także, że liczy się to, jak traktujemy cały swój organizm, a cera może pokazać, w jakiej kondycji się znajdujemy.

Cera jest odzwierciedleniem stanu naszego zdrowia. Tylko holistyczne podejście - zdrowy styl życia, dieta, aktywność fizyczna, sen - w połączeniu z naturalnymi kosmetykami może sprawić, że będziemy cieszyć się promienną skórą, tuż po przebudzeniu - napisała trenerka.
 

Fanki bardzo pozytywnie odebrały takie naturalne wydanie swojej idolki.

Ale jesteś piękna.
Ale ty masz piękne te oczy, hipnotyzujące spojrzenie.
Zwykła fajna dziewczyna.
Nie ma nic piękniejszego od naturalności. - napisały na profilu gwiazdy.

Naszym zdaniem również Anna Lewandowska prezentuje się dobrze. Na zdjęciu widać, że ma zdrową i promienną cerę. Na Instagramie ma już 3,1 miliona obserwatorów, co czyni ją najpopularniejszą polską trenerką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.