Melania Trump na kolacji z mężem. To pierwsze takie zdjęcie od czasu przegranych wyborów. Uciszy plotki o kryzysie?

Melania Trump i Donald Trump zosali sfotografowani podczas romantycznej kolacji w restauracji. To pierwsze takie zdjęcie od czasu porażki w wyborach prezydenckich.

Związek Melanii Trump i Donalda Trumpa był szeroko komentowany, szczególnie podczas prezydentury biznesmena. Przez trwającą cztery lata kadencję zagraniczna prasa spekulowała, że wraz z jej końcem zakończy się też małżeństwo z Melanią Trump. Chłodne gesty wobec męża w miejscach publicznych i strach w oczach ówczesnej pierwszej damy tylko nasilały krążące plotki. Jak się okazuje, prawda o ich małżeństwie może być nieco inna. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcie. 

ZOBACZ TEŻ: Melania Trump od dawna czekała na rozstanie z Donaldem? W końcu może się z nim rozwieść. "Odlicza każdą minutę"

Melania Trump, BarronTrumpMelania Trump świętuje urodziny syna. Zamieściła post, który poróżnił internautów

Melania Trump na romantycznej kolacji z mężem. Uciszą plotki o kryzysie?

Po przegranych wyborach prezydenckich jesienią ubiegłego roku zarówno Melania, jak i Donald usunęli się w cień. Od kilku miesięcy nie pojawiają się nigdzie publicznie, więc nic dziwnego, że ludzie coraz bardziej interesują się tym, co u nich słychać.

Ivanka TrumpIvanka Trump w mało oficjalnym wydaniu. Wypoczywa z rodziną na plaży w Miami

Kilka dni temu para została przyłapana podczas romantycznej kolacji w jednej z luksusowych restauracji w Mar-a-Lago na Florydzie. Była pierwsza dama USA tego wieczoru zaprezentowała się w brązowej sukience bez rękawów, a jej mąż postawił na klasyczny garnitur. Melania i Donald Trumpowie siedzieli przy osobnym stoliku dla VIP-ów. Nad ich bezpieczeństwem czuwało kilku ochroniarzy, którzy byli cały czas w gotowości.

 

Zdjęcia z kolacji mogą uciszyć pogłoski o kryzysie w ich małżeństwie.

Zobacz wideo Donald i Melania Trump odlecieli z Białego Domu. Na oficjalnej ceremonii ustępujący prezydent podziękował swojej rodzinie [ENG]

ZOBACZ TEŻ: Donald Trump o Meghan Markle: Ona nie jest dobra. Powiedziałby oczywiście więcej, ale tego nie zrobi. Dlaczego?