Donald Trump o Meghan Markle: Ona nie jest dobra. Powiedziałby oczywiście więcej, ale tego nie zrobi. Dlaczego?

Donald Trump odniósł się do swojej wypowiedzi sprzed lat, kiedy nazwał Meghan Markle "paskudną". Przyznał, że choć mógłby powiedzieć więcej na temat książnej Sussexu, to jednak nie chce "skończyć jak Piers Morgan".

Choć od wywiadu pary książęcej z Oprah Winfrey minął już tydzień, to wciąż nie opadają emocje z nim związane. Tym razem swoje dwa grosze do sprawy dorzucił były prezydent Stanów Zjednoczonych - Donald Trump, który już wcześniej krytykował Meghan tak samo ostro, jak wszystkich, z którymi się nie zgadza.

Zobacz wideo Donald Trump czy Andrzej Duda? Odpowiada Karolina Pisarek

Donald Trump o Meghan Markle: Ona nie jest dobra

Trump udzielił krótkiego komentarza odnoszącego się do wywiadu księcia Harry'ego i Meghan Markle za pośrednictwem swojego rzecznika prasowego, Jasona Milera, w podcaście Steve'a Bannona "War Room". Jak twierdzi Miller, były prezydent Stanów Zjednoczonych miał powiedzieć na temat Meghan Markle:

Ona nie jest dobra... Kiedyś już to powiedziałem i teraz ludzie to widzą.

Jak twierdzi Miller, Trump mógłby podzielić się bardziej złożonym komentarzem odnośnie Markle, gdyby nie jeden szczegół. Okazuje się, że były prezydent nie chciałby skończyć jak brytyjski dziennikarz Piers Morgan, ale też w pełni wspiera jego słowa i podejście do byłej księżnej:

Kiedy powiesz coś negatywnego na temat Meghan Markle, ludzie od razu cię atakują i kończysz jak Piers Morgan.

Przypominamy, że Piers Morgan wdał się na wizji w awanturę o Markle z innym dziennikarzem i przed milionami telewidzów opuścił studio nagraniowe. Mężczyzna obrażał Meghan i powtarzał, że nie wierzy w jej wyznania w wywiadzie. Sytuacja ostatecznie doprowadziła do zakończenia współpracy Morgana z programem "Good Morning Britain", w którym pracował od ponad sześciu lat.

Donald Trump słynie z szowinistycznych komentarzy, więc faktycznie lepiej będzie, gdy już zamilknie i przestanie obrażać kobiety.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.