Melania Trump świętuje 15. urodziny syna. Zamieściła post, który poróżnił internautów. "Trochę to dziwne"

Syn Melanii i Donalda Trumpów, Barron, skończył 15 lat. Z tej okazji dumna mama złożyła mu życzenia na Twitterze i przy okazji zamieściła grafikę z balonami. Jak się okazuje, nawet tak niewinny post poróżnił komentujących internautów.

Owocem małżeństwa Donalda Trumpa z Melanią jest syn Barron, który sporadycznie pojawiał się publicznie w czasie prezydentury ojca. Od kiedy prezydentem Stanów Zjednoczonych jest Joe Biden, rodzina Trumpów zaszyła się na Florydzie i nie jest zbytnio aktywna w mediach, nawet tych społecznościowych. Niedawno Melania Trump postanowiła przerwać milczenie i zamieścić post z okazji urodzin syna.

CleoCleo w rozpuszczonych włosach to "absolutny hit". Czemu więc wybiera kucyka?

Melania Trump świętuje 15. urodziny syna

Melania Trump po przegranych wyborach przez męża wreszcie może odetchnąć. Mówiło się nawet, że tuż po zakończeniu kadencji wystąpi o rozwód, jednak do tej pory nic o tym nie wiadomo. Sporadycznie udzielająca się w mediach była pierwsza dama USA zamieściła post na Twitterze z okazji 15. urodzin syna Barrona. Opublikowała grafikę dwóch czarnych balonów, co nie do końca spodobało się niektórym złośliwym. Zarzucają jej, że czerń nie jest odpowiednim kolorem do świętowania urodzin.

Mogłaś wybrać bardziej kolorowe zdjęcie.
Wszystkiego najlepszego dla Barrona, ale użycie czarnych cyfr na piętnaste urodziny wydaje się trochę dziwne.
Dlaczego czarne? To kolor żałoby - pisali internauci.

Rafał TrzaskowskiRafał Trzaskowski trafił do szpitala

Znalazło się również wielu obrońców Melanii Trump, którzy zarzucają krytykującym, że szukają dziury w całym. Faktycznie przesadzili z krytyką?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Melania Trump żegna się z rolą pierwszej damy, mówiąc o "wielkiej, zjednoczonej, amerykańskiej rodzinie"

ZOBACZ TEŻ: Znany influencer wystąpił w TVP. Stacja raczej nie jest zadowolona z materiału. "Sukcesem jest to, żeby wbić się z przekazem LGBT"