Jan Lubomirski chwali się pokrewieństwem z rodziną królewską. Ma identyczne auto, co książę Filip: Stoi przed ZAMKIEM

W dniu pogrzebu księcia Filipa, Jan Lubomirski był gościem "Pytania na śniadania". Ponownie pojawił się w roli eksperta. Tym razem nie krytykował już Meghan Markle, a pochwalił się pokrewieństwem z rodziną królewską.

Pogrzeb księcia Filipa, który odbył się 17 kwietnia, był pretekstem do wielu rozmów w mediach z "ekspertami od rodziny królewskiej". Jednym z nich jest książę Jan Lubomirski-Lanckoroński, który gościł w programie "Pytanie na śniadanie". Były mąż Dominiki Kulczyk, który niedawno ożenił się ze swoją krewną hrabianką, opowiedział o protokole podczas pogrzebu męża królowej Elżbiety II, a także pochwalił się pokrewieństwem małżonki z rodziną zmarłego księcia.

Jan Lubomirski chwali się pokrewieństwem z księciem Filipem w śniadaniówce

Jan Lubomirski-Lanckoroński, chętnie komentuje w mediach życie brytyjskiej rodziny królewskiej. Niedawno był gościem TVN24, gdzie dzielił się swoimi wrażeniami po wywiadzie księcia Harry'ego i Meghan Markle u Oprah Winfrey. Uznał wówczas, że była księżna doskonale wiedziała, na co się pisze.

Co więcej, już wtedy pochwalił się, że utrzymuje świetne kontakty z księżną Camillą i księciem Karolem. Jak się okazuje, nie tylko z nimi łączą go więzi. W sobotnim "Pytaniu na śniadanie" Jan Lubomirski-Lanckoroński, zaznaczył, że rodzina jego małżonki jest spokrewniona z księciem Filipem.

Tutaj taka mała ciekawostka. To są również krewni mojej małżonki. Moja żona jest spokrewniona z księciem Edynburga poprzez ród Hutten-Czapskich - mówił w śniadaniówce.

To nie wszystko. Gdy mówiono o samochodzie, którym przewieziono trumnę księcia Filipa, Lubomirski-Lanckoroński ponownie postanowił wtrącić swoje trzy grosze, zaznaczając, że przed jego posiadłością stoi takie samo auto. 

Tu mamy bardzo blisko z księciem Filipem, bo taki sam samochód stoi tutaj przed zamkiem. Może nie w ten sposób skonstruowany, też Land Rover, dokładnie ten sam model - dodał.

Wiedzieliście, że Lubomirski jest tak blisko z rodziną królewską?

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.