Kuba Wojewódzki bezmyślnie chwali się zdjęciem z wnętrza auta. Na liczniku 250 km/h. "Powinna być konfiskata samochodu"

Kuba Wojewódzki w swoich mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem, na którym widać licznik jego auta. Kierowca znacznie przekroczył prędkość.

Kuba Wojewódzki lubi chwalić się drogimi autami. Tak było i tym razem, tyle, że dziennikarz pokusił się dodatkowo o zdjęcie deski rozdzielczej swojego ferrari. Na prędkościomierzu widać, że auto osiągnęło 250 km/h. Kierowca (ktokolwiek nim był) złamał tym samym przepisy ruchu drogowego. 

Zobacz wideo Poznańska grupa SPEED złapała kierowców przekraczających prędkość na ekspresówce

Kuba Wojewódzki ; Monika ZamachowskaKuba Wojewódzki szydzi z Moniki Zamachowskiej

Kuba Wojewódzki pokazuje licznik auta. Ktoś przekroczył prędkość

Kuba Wojewódzki w niedzielę 11 kwietnia, zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje obok czerwonego ferrari. Na kolejnym zdjęciu widać wnętrze samochodu. W oczy rzuca się prędkościomierz wskazujący, że auto rozpędziło się do 250 km/h. To o grubo ponad 100 km/h więcej, niż pozwalają na to przepisy. W kadrze znalazł się bowiem znak - ten wskazuje, że fotografię zrobiono na trasie S79, czyli drodze ekspresowej. Nawet gdyby ferrari mknęło po polskiej autostradzie, to i tak zdecydowanie złamało przepisy (tam maksymalna prędkość to 140 km/h).

Nie wiadomo, czy za kierownicą auta siedział Kuba Wojewódzki. Showman wydawał się jednak dumny, że jego auto osiągnęło taką prędkość. Wskazuje na to podpis pod zdjęciem. 

Obiecałem w domu, że wrócę szybko - napisał. 
 

Kuba Wojewódzki i Edyta HerbuśKuba Wojewódzki naśmiewał się z wpisów Edyty Herbuś. Tancerka szybko zareagowała. Piękna odpowiedź!

Internauci krytykują

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Fani zwrócili uwagę, że zostały złamane przepisy ruchu drogowego. Wojewódzki jednak podchodził do sprawy lekceważąco. 

I już odcięło? - pytali fani. 
Nie mogę pisać, jestem na komisariacie - żartował sobie showman. 

Zdjęcie z Instagrama Kuby WojewódzkiegoZdjęcie z Instagrama Kuby Wojewódzkiego Screen/ kuba_wojewodzki_official

Dużo ostrzej zareagował Jan Mencwel, prezes stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.

Za to powinna być grzywna proporcjonalna do zarobków i konfiskata samochodu - pisał na Twitterze 

Póki co Wojewódzki nie odniósł się szerzej do sprawy, nie wiemy więc, czy to on siedział za kierownicą auta i złamał prawo. Przypomnijmy jednak, że celebryta słynie ze swojego zamiłowania do szybkiej jazdy. Kilka lat temu pochwalił się, że udało mu się unikać mandatu właśnie za przekroczenie dozwolonej prędkości. 

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki uniknął mandatu. Interweniował minister. Policjanci ukarani, konsekwencje nie ominą dziennikarza

Więcej o: