Kalina Janusiak grała siostrę "BrzydUli". Jak wygląda dziś serialowa Beatka? Ma 20 lat i trenuje pole dance

Kalina Janusiak zasłynęła rolą Beatki Cieplak w "BrzydUli". Aktorka nie zdecydowała się na udział w drugiej transzy produkcji, ale nie zrezygnowała z aktorstwa. Uczy się także tańczyć na rurze.

"BrzdyUla" powróciła po dziesięciu latach przerwy w niemal niezmienionym składzie. Do wyjątku zalicza się serialową siostrę Cieplak-Dobrzańskiej, Beatkę, którą pierwotnie grała Kalina Janusiak (teraz w bohaterkę wciela się Nel Kaczmarek). Młoda aktorka ma dziś 20 lat i pracuje w jednej w warszawskich firm produkujących filmy. Bardzo się zmieniła.

Zobacz wideo Nel Kaczmarek dołączyła do obsady „BrzydUli”. Jak czuje się na planie?

Kalina Janusiak grała siostrę "BrzydUli". Jak wygląda dziś serialowa Beatka?

Z Instagrama dowiadujemy się, że choć w ostatnich latach Kalina Janusiak nie pojawia się na szklanym ekranie, uczyła się w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na co dzień spełnia jednak inną pasję - tańczy na rurze, czym chwali się podczas instagramowych relacji.

Kalina JanusiakKalina Janusiak Instagram.com/ kalka_

Kalina to córka znanego aktora, Artura Janusiaka, który zasłynął z ról w takich produkcjach jak "Ida", "Planeta Singli" czy "Pod powierzchnią".

"BrzydUla" powróciła po dziesięciu latach przerwy

Urszula Cieplak-Dobrzańska (Julia Kamińska) i Marek Dobrzański (Filip Bobek) powrócili na szklane ekrany w październiku ubiegłego roku. Serial jest chętnie oglądany przez wiernych fanów produkcji, a scenarzyści (jednym z nich jest Julia Kamińska) starają się wymyślać bohaterom nietypowe przygody. Ostatnio pisaliśmy o kolejnej metamorfozie Uli, która z wakacji z dziećmi wróciła odmieniona - schudła, ale ze stresu, ponieważ jej małżeństwo wisi na włosku. Pozew rozwodowy leży już w sądzie, ale do rozstania nie chcą dopuścić dzieci pary. Czy maluchom uda się uratować rodzinę? O tym przekonamy się być może w najbliższych odcinkach, które emitowane będą do końca maja.

Maja Hirsch z córką MariąCórka Mai Hirsch i Jacka Braciaka skończy niedługo 19 lat. Maria nie poszła w ślady rodziców