Rozstanie Zbigniewa Zamachowskiego z żoną Moniką wywołało medialną burzę. Na szczęście aktor może liczyć na wsparcie życzliwych mu osób. Jedną z nich stała się Gabriela Muskała, z którą zaprzyjaźnił się w teatrze.
Gabriela Muskała to utalentowana aktorka i nagradzana scenarzystka. Pisze sztuki, które są wystawiane w teatrach. Zrealizowano także jej spektakl w ramach Teatru Telewizji. W 2013 roku została odznaczona srebrnym medalem dla zasłużonych kulturze "Gloria Artis". Jest absolwentką łódzkiej filmówki, a swoją karierę rozpoczęła w latach 90. Była związana głównie z teatrem. Grała role epizodyczne w serialach. Jednak szerszej publiczności dała się poznać dopiero w 2008 roku, kiedy zagrała Ewę Malec w "Londyńczykach". Później grała w wielu serialach, a także kinowych hitach, takich jak "Chce się żyć", "Moje córki krowy", "Wołyń", "7 uczuć", "Fuga" (zagrała główną rolę i jest autorką scenariusza) czy ostatnim filmie z Julią Wieniawą "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Ma na koncie m.in. Orła, Złotego Lwa, a także wygrany konkurs Dwa Brzegi.
Prywatnie była żoną reżysera Grzegorza Zglińskiego. Para rozwiodła się w 2015 roku. W ostatnim czasie Gabriela Muskała była singielką. Aktorka skończy w tym roku 52 lata.
Zbigniew Zamachowski i Garbiela Muskała zagrali razem m.in. w spektaklu "Oszuści" na deskach Och-Teatru. Tam wcielili się w role jednej z par. Ich realistyczną grę doceniła nawet sama żona aktora, Monika Zamachowska, gdy jeszcze byli razem. Zamieściła zdjęcie pary zrobione podczas próby do sztuki.
Nie sądziłam, mówiąc szczerze, że opublikuję kiedyś zdjęcie mego męża w tak intymnej pozie z inną kobietą... No, ale jest. I czynię to z radością. Wybitna aktorka, Gabriela Muskała (…) i on: Zbigniew Zamachowski jako Grace i Sam w sztuce "Oszuści" - napisała Monika Zamachowska na Instagramie.
Marcin Gortat powitał na świecie dziecko. Zdradził płeć i oryginalne imię
Burza wokół udziału Komarnickiej w "Tańcu z gwiazdami". "Gdzie tu jest sprawiedliwość?"
Gortat ma starszą od siebie żonę. Koszykarz wygadał się, ile lat ich dzieli
Krzysztof Stanowski był w klubie go-go. Wyjaśnił nam, co tam robił
Kaczorowska zamieszkała z Rogacewiczem w nowym domu. Teraz chwali się łazienką
Jedno zdanie, które zmieniło wszystko. Gonera po latach ujawnił prawdę ws. kryzysu bezdomności. Szok
Wielkie emocje po odcinku "The Voice Senior". Lawina komentarzy
To w nim była zakochana Lewandowska, zanim poznała Roberta. Wiadomo, czym się zajmuje
Barbara Nowacka pojawiła się na studniówce. Niebywałe, co się wydarzyło