Michał Wiśniewski rozpływa się nad Mandaryną. "Błyszcząca, uczciwa, pewna siebie mimo przeciwności losu". Odpisała

Choć ich małżeństwo to już historia, Michał Wiśniewski nie szczędzi Mandarynie ciepłych słów. Muzyk opublikował w sieci wpis, którym zrobił duże wrażenie na fanach.

Michał Wiśniewski i Mandaryna tworzyli niegdyś jedną z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Widzowie zdążyli ich dobrze poznać w 2003 roku, kiedy Wiśniewscy wzięli udział w programie "Jestem jaki jestem". W show emitowanym na antenie TVN-u pokazali, jak wygląda ich życie "od kuchni". Po 15 latach od rozwodu lider Ich Troje zdobył się na miły gest i opublikował na Instagramie post poświęcony byłej ukochanej.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Michał Wiśniewski o Mandarynie: Błyszcząca, uczciwa, gwiazda

Choć ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, to po latach Michał Wiśniewski i Mandaryna zapomnieli o dawnych konfliktach. Łączą ich w końcu wspólne dzieci – Xavier i Fabienne.

"Gwiazdą" się nie bywa – gwiazdą się jest. Błyszczącą, uczciwą, pewną siebie mimo przeciwności losu i życiowych błędów, w życiu prywatnym skromną, spełnioną kobietą po czterdziestce i wspaniałą matką, która za chwilę wypuści na wolność swoją ostatnią pociechę. Za dużo powiedziałem? Nie dość. Wszystko, co najlepsze, Marta, przed tobą – napisał Michał Wiśniewski.
 

Wpis Wiśniewskiego zachwycił fanów

Wygląda na to, że relacje, jakie łączą Wiśniewskiego i Mandarynę, są naprawdę ciepłe. Miły gest 48-latka docenili jego fani.

Mąż jak mąż, ale za to były mąż to na medal.
I tak powinno być, mimo rozstania jest szacunek dla kobiety, byłej żony, dziewczyny. Miło takie teksty czytać.
Piękne jest to, że darzysz Martę tak dużym szacunkiem. 
Klasa, panie Michale! To się nazywa facet na poziomie. Brawo - piszą fani.

Mandaryna również krótko skomentowała post Michała Wiśniewskiego.

Mandaryna po raz pierwszy tak szczerze o przyczynach rozstania z Michałem Wiśniewskim. "Obroniłam siebie"

Dziękuję. Pięknie napisane – napisała Marta.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Agora SA