Michał Wiśniewski podarował synowi samochód. "Otrzymał nowe kołpaki za 49 zeta". Xavier dopiero zdał egzamin na prawo jazdy

Xavier Wiśniewski zaledwie tydzień temu zdał egzamin na prawo jazdy, a już może pochwalić się swoim pierwszym samochodem. Podarował mu go dumny ojciec, Michał Wiśniewski.

Xavier Wiśniewski ma za sobą jeden z bardziej stresujących momentów w życiu. Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny zdał za drugim podejściem praktyczny egzamin na prawo jazdy. Trzeba przyznać, że to powód do domu, niektórym Polakom nie wychodzi to nawet za 192. podejściem.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski wziął udział w strajku artystów na Starym Mieście w Warszawie

Michał Wiśniewski podarował synowi samochód

Wokalista postanowił uczcić sukces syna i podarował mu nic innego, jak samochód, w którym Xavier będzie zdobywał doświadczenie jako kierowca. Co ciekawe, można zauważyć, że Wiśniewski postawił na "przyziemny" samochód, a nie auto warte miliony. Myślicie, że Xavier doceni gest ojca?

Xavier zdał prawko tuż po Fabienne (kobiety górą!) i odziedziczył 16-letnią Mazdę 3 zwaną "Czarną Strzałą" na "boskich" częstochowskich numerach. Wypucowany samochód otrzymał nowe kołpaki za 49 zeta i nową "gałkę" skrzyni biegów. Podrasowanie zdjęcia filtrem "NewYork" i wygląda, jakby kupił nowy w salonie, a to tylko postój przed drogerią - zdradził Wiśniewski.

Michał Wiśniewski – żony i dzieci

Michał Wiśniewski był kilkukrotnie żonaty, a także doczekał się gromadki dzieci. Jego pierwszą małżonką była Magda Femme. Następnie piosenkarz związał się z Martą Wiśniewską, z którą doczekał się dwójki dzieci – Fabienne i Xaviera. Kolejną jego żoną była Anna Świątczak, z którą Wiśniewski ma także dwójkę dzieci – Etiennette Annę i Vivienne Vienne. Czwartą żoną wokalisty była Dominika Tajner. Para nie doczekała się wspólnego dziecka, ale razem wychowywali syna Tajner z poprzedniego związku. Teraz Michał Wiśniewski jest związany z Polą, piątą żoną. Niedawno para powitała na świecie syna Falco Amadeusa.