Michał Wiśniewski podarował synowi samochód. "Otrzymał nowe kołpaki za 49 zeta". Xavier dopiero zdał egzamin na prawo jazdy

Xavier Wiśniewski zaledwie tydzień temu zdał egzamin na prawo jazdy, a już może pochwalić się swoim pierwszym samochodem. Podarował mu go dumny ojciec, Michał Wiśniewski.

Xavier Wiśniewski ma za sobą jeden z bardziej stresujących momentów w życiu. Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny zdał za drugim podejściem praktyczny egzamin na prawo jazdy. Trzeba przyznać, że to powód do domu, niektórym Polakom nie wychodzi to nawet za 192. podejściem.

Michał i Pola WiśniewscyWiśniewski uczcił drugą rocznicę związku z Polą. "Szalejemy za sobą"

Zobacz wideo Michał Wiśniewski wziął udział w strajku artystów na Starym Mieście w Warszawie

Michał Wiśniewski podarował synowi samochód

Wokalista postanowił uczcić sukces syna i podarował mu nic innego, jak samochód, w którym Xavier będzie zdobywał doświadczenie jako kierowca. Co ciekawe, można zauważyć, że Wiśniewski postawił na "przyziemny" samochód, a nie auto warte miliony. Myślicie, że Xavier doceni gest ojca?

Xavier zdał prawko tuż po Fabienne (kobiety górą!) i odziedziczył 16-letnią Mazdę 3 zwaną "Czarną Strzałą" na "boskich" częstochowskich numerach. Wypucowany samochód otrzymał nowe kołpaki za 49 zeta i nową "gałkę" skrzyni biegów. Podrasowanie zdjęcia filtrem "NewYork" i wygląda, jakby kupił nowy w salonie, a to tylko postój przed drogerią - zdradził Wiśniewski.

Michał Wiśniewski – żony i dzieci

Michał Wiśniewski był kilkukrotnie żonaty, a także doczekał się gromadki dzieci. Jego pierwszą małżonką była Magda Femme. Następnie piosenkarz związał się z Martą Wiśniewską, z którą doczekał się dwójki dzieci – Fabienne i Xaviera. Kolejną jego żoną była Anna Świątczak, z którą Wiśniewski ma także dwójkę dzieci – Etiennette Annę i Vivienne Vienne. Czwartą żoną wokalisty była Dominika Tajner. Para nie doczekała się wspólnego dziecka, ale razem wychowywali syna Tajner z poprzedniego związku. Teraz Michał Wiśniewski jest związany z Polą, piątą żoną. Niedawno para powitała na świecie syna Falco Amadeusa.

Więcej o: