Odnaleziono ciało zaginionego uczestnika teleturniejów TVP. Uwaga! Drastyczne szczegóły

Zbigniew Opioła był jednym z najbardziej popularnych uczestników teleturniejów TVP. Jakiś czas temu pojawiły się informacje o jego zaginięciu. Niestety mężczyzna został odnaleziony martwy.

Zbigniew Opioła dał się poznać publiczności jako uczestnik teleturniejów TVP - mężczyzna bardzo często występował w takich programach jak "Jeden z dziesięciu" czy "Va Banque". Jakiś czas temu media obiegła informacja o zaginięciu Opioły. Niestety teraz już wiadomo, że mężczyzna nie żyje - znaleziono jego ciało.

Zbigniew Opioła nie żyje - odnaleziono ciało zaginionego uczestnika teleturniejów TVP

Zbigniew Opioła z wykształcenia był ekonomistą i bankowcem. 50-letni mężczyzna z Jaworzna miał zaginąć 22 marca. To właśnie w ten dzień miał informować swojego znajomego, że nie pojawi się pracy. Jak napisano w komunikacie o zaginięciu: 

22.03.2021 o 12.30 ostatni raz kontaktował się telefonicznie ze znajomym. Poinformował go, że już nie pojawi się w pracy. Sprawiał wrażenie przybitego. Mówił rzeczy, które wzbudziły niepokój jego rozmówcy - można było przeczytać w komunikacie opublikowanym na Facebooku tuż po zaginięciu mężczyzny.

Po bardziej szczegółowym dochodzeniu na jaw wyszło jeszcze więcej informacji. Opioła miał napisać SMS-a do swojego szefa, w którym poinformował go o zakończeniu współpracy z firmą. W mieszkaniu Opioły, które zostało otwarte przez straż pożarną, znajdowało się wiele śladów krwi. 

Około godziny 14.00 napisał SMS-a do swojego szefa, w którym poinformował go, że zakończył swoją pracę i nikt go więcej nie zobaczy. 23 marca zostało otwarte przez straż mieszkanie pana Zbigniewa. Jak się okazało, pozostawił telefony, dokumenty i karty kredytowe na stole. W całym mieszkaniu było wiele śladów krwi. Nikt nie wie, kiedy i o której godzinie opuścił mieszkanie, sąsiedzi nie słyszeli i nie widzieli pana Zbyszka. Rodzina jest zrozpaczona i prosi o waszą pomoc w poszukiwaniach

Policja odnalazła ciało 50-latka w czwartek 25 marca. Jak powiedział asp.szt. Michał Nowak w Jaworznie dla "Super Expressu":

Mogę potwierdzić, że znaleźliśmy ciało zaginionego mężczyzny.

Prokuratura jest w trakcie ustalenia przyczyny zgonu. Rodzinie zmarłego składamy najszczersze kondolencje. 

Więcej o: