Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu? Monika Zamachowska wymownie zareagowała na komentarz fana w tej sprawie

Po sieci krążą plotki na temat rzekomego rozstania Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Domysły zbiegły się ze zdjęciami paparazzi, na których aktor wynosi meble z mieszkania. Teraz dziennikarka zareagowała na znaczący komentarz fana.

Plotki na temat trudnej sytuacji w związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich pojawiły się już jakiś czas temu. Dodatkowo w ostatnim czasie nałożyło się na siebie kilka podejrzanych sytuacji, które mogłyby świadczyć o rozstaniu pary. Mimo że żadna ze stron nie odniosła się jeszcze oficjalnie do sytuacji, to reakcję dziennikarki na komentarz internauty możemy odebrać za znaczącą. 

Zbigniew Zamachowski wyprowadza się od żonyZbigniew Zamachowski wyprowadza się od Moniki? Wynosił meble z jej domu

Czy Zbigniew i Monika Zamachowscy się rozstali? Dziennikarka znacząco zareagowała na komentarz fana

Na początku marca Monika Zamachowska w rozmowie z "Faktem" zasugerowała, że zarówno ona, jak i Zbigniew mają za sobą trzy małżeństwa, więc są świadomi tego, że każda relacja może się skończyć. Wywiad dziennikarki zbiegł się w czasie z informacjami o rzekomej przeprowadzce aktora do kawalerki, co tłumaczone było pozytywnym testem na koronawirusa i kwarantanną. W ciągu ostatnich dni pojawiło się kilka nowych sygnałów, które mogłyby świadczyć o rozstaniu pary. Zbigniew Zamachowski został przyłapany przez paparazzo na wynoszeniu z synem mebli z mieszkania, a Monika pochwaliła się zdjęciem salonu na Instagramie. Być może w ten sposób chciała udowodnić, że wyposażenie wspólnych czterech ścian nadal tam jest. 

 

Zbigniew Zamachowski, Monika ZamachowskaMonika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się?

Pod zdjęciem pojawił się bardzo znaczący komentarz. 

Pani Moniko, jak mawiał klasyk: Tego kwiatu... Głowa do góry! W takim stylu wyprowadzają się tylko dupki! - napisał internauta.

Czy Monika i Zbigniew Zamachowski się rozstali? Dziennikarka znacząco reaguje na komentarz fanaCzy Monika i Zbigniew Zamachowski się rozstali? Dziennikarka znacząco reaguje na komentarz fana Screen Instagram: @monikazamachowska

Reakcji Zamachowskiej chyba nikt się nie spodziewał. Dziennikarka nie ma w zwyczaju odpowiadać na wszystkie komentarze fanów. Na ten jednak zareagowała dwoma emotikonkami: płaczącą ze śmiechu i zakochaną.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Monika Zamachowska pokazała salonMonika Zamachowska chwali się salonem. Przytulny, dodatki robią wrażenie

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

ONSZamachowska o małżeństwie: Wiemy, że wszystko może się skończyć

Zobacz wideo Monika Zamachowska o Zbyszku Zamachowskim: "Podaję mu kapcie"