Uczestniczka "Dance Dance Dance" doznała kontuzji. "Moje kolano to jeden wielki siniak". Potrzebna była pomoc specjalistów

Tuż przed nagraniem pierwszego odcinka "Dance Dance Dance" Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji. Nie obyło się bez interwencji specjalistów.

Nowa edycja "Dance Dance Dance" miała ruszyć już kilka tygodni temu. Jednak przez pandemię COVID-19 premiera pierwszego odcinka trzeciej edycji tanecznego show TVP rusza w piątek 19 marca. Na razie nie ma wielu przecieków z planu, ale dotarła do nas jedna przykra wiadomość. Już podczas pierwszych ćwiczeń Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji. Konieczna była interwencja specjalistów.

Aleksandra SzwedSzwed na zdjęciu z ukochanym. Widzimy go bardzo rzadko, jednak tym razem był powód

Uczestniczka "Dance Dance Dance" doznała kontuzji

Ciągłe treningi dają się we znaki nawet najlepszym tancerzom. Zatem siniaki czy obtarcia to wręcz chleb powszedni w programach tanecznych. Przekonała się o tym Anna Matysiak, która jest w parze ze Staszkiem Karpielem-Bułecką. Na jej nodze pojawił się niepokojący siniak i opuchlizna.

Moje kolano to jeden wielki siniak - pokazywała w trakcie prób Anna Matysiak.

Produkcja programu skierowała aktorkę do centrum rehabilitacji sportowej, gdzie została poddana szeregowi badań. Siniak był konsekwencją stanu zapalnego, który powstał w kolanie. Na szczęście udało się go zatrzymać dzięki odpowiednim zabiegom.

Wideo z nagrań możecie zobaczyć poniżej: 

Zobacz wideo "Dance Dance Dance". Anna Matysiak nabawiła się kontuzji

Mimo kontuzji Anna Matysiak nie zamierza odpuszczać i wystąpi w premierowym odcinku, który odbędzie się już dziś o godzinie 20:30 w TVP2.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Matylda DamięckaMatylda Damięcka komentuje kolejny lockdown nową grafiką. Nie nastraja optymistycznie

Więcej o: