Aleksandra Szwed na romantycznym zdjęciu z ukochanym. Widzimy go bardzo rzadko. Jednak tym razem aktorka miała powód

Aleksandra Szwed opublikowała czarno-białe zdjęcie w ramionach ukochanego. Nie zabrakło również romantycznego opisu.

Aleksandra Szwed rzadko dzieli się w sieci prywatnymi momentami. Na Instagramie skupia się przede wszystkim na pracy i raczej nie zdradza zbyt wiele. A wiadomo, że internautów najbardziej interesują smaczki z codzienności ich ulubionych gwiazd. Nic więc dziwnego, że kiedy Szwed w końcu udostępnia zdjęcia swojej rodziny, zyskują one ogromne zainteresowanie fanów. Podobnie stało się i tym razem. Aleksandra opublikowała fotkę z ukochanym w romantycznym uniesieniu. Była ku temu ważna okazja.

Lech WałęsaLech Wałęsa kuruje się w domu po operacji. Prezydent pokazał bliznę

Zobacz wideo Te gwiazdy to siebie wróciły

Aleksandra Szwed na romantycznym zdjęciu z ukochanym. Widzimy go bardzo rzadko. Jednak tym razem aktorka miała powód

Aktorka wrzuciła czarno-białe zdjęcie, na którym czule tuli się z ukochanym. Zdradziła, że Krzysztof obchodzi urodziny. Fotografia jest bardzo romantyczna i bije od niej mnóstwo emocji. Podobnie zresztą jak jej opis.

Moje Wszystko. Sto lat Kochanie! Naprawdę dobry fotograf potrafi uchwycić chwile najbardziej wyjątkowe i ulotne. Bez planu. Bez pozowania. Tak... po prostu - @gregory_pytka za to zdjęcie "o sile tysiąca słów" serdeczne dzięki - czytamy.
 

Internautom bardzo spodobało się tak prywatne zdjęcie Aleksandry Szwed z ukochanym. W komentarzach licznie wyrazili swój zachwyt i złożyli życzenia solenizantowi.

Magia!
Piękne zdjęcie, wszystkiego dobrego i dużo miłości.
Piękna fotografia, sto lat i dużo miłości! - pisali.

Krzysztof Kowalewski - pogrzebPogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego. Aktora pożegnała rodzina i przyjaciele

Takie zdjęcia u aktorki to naprawdę rzadkość. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie Krzysztofa, o którym on nawet nie wiedział. Myślicie, że teraz Szwed będzie publikować więcej prywatnych momentów?

Więcej o: