Książę William boi się rozmawiać z Harrym. Chce chronić Kate. "Martwi się, że to, co powie bratu, pojawi się w telewizji"

Relacja Williama i Harry'ego od dłuższego czasu nie należała do najlepszych, a po słynnym wywiadze u Oprah Winfrey dodatkowo uległa znacznemu pogorszeniu. Kontaktu szczególnie unika starszy brat, który chce chronić Kate przed kolejnymi doniesieniami w amerykańskiej prasie.

Meghan Markle i książę Harry w wywiadzie u Oprah Winfrey poruszyli nie tylko temat rzekomego rasizmu w rodzinie królewskiej, ale również kwestię wiarygodności doniesień medialnych, które sugerowały, że amerykańska aktorka doprowadziła Kate Middleton do łez. Mowa o sporze szwagierek, który miał dotyczyć sukienek dla druhen na ślubie Sussexów. Meghan zanegowała te plotki i wyznała, że to ona płakała przez zachowanie księżnej Cambridge. Jak na te rewelacje zareagował książę William? Ponoć nie kryje złości i chce chronić żonę przed kolejnymi oskarżeniami. 

Książę Harry i książę William nie dogadują sięJest plan pojednania się Williama i Harry'ego. Karol już zaczął działać. Planuje podróż do USA

Książę William chce zadbać o komfort Kate

Penny Junior, królewska biografka, na łamach "People" zasugerowała, że konflikt z Kate jest dla Meghan bardzo niekorzystny. 

Dla Meghan ukazanie Kate w negatywnym świetle jest gorsze niż samobójstwo - stwierdziła ekspertka. 

Skąd taki wniosek? Przede wszystkim wskazuje na to postawa księcia Williama, który z całych sił wspiera żonę i chce ją chronić przed krytyką. Stoi za nią murem, czym potwierdza zgodność małżeństwa i zaplusował w oczach Brytyjczyków.

William potrafi być groźny i bardzo opiekuje się Kate po wywiadzie Meghan i Harry'ego - dodała Penny.

Angelina Jolie i Brad PittJolie ma dowody na przemoc domową ze strony Brada? Chce przedstawić je w sądzie

Starszy z braci Windsorów podobno boi się kontaktu z Harrym. Powód jest konkretny - martwi się o poufność ich rozmów. W amerykańskim magazynie "Vanity Fair" zacytowano anonimowego informatora związanego z rodziną królewską.

Brak zaufania po obu stronach sprawia, że posuwanie się naprzód w rozwiązaniu konfliktu jest bardzo trudne. William martwi się teraz, że wszystko, co powie swojemu bratu, pojawi się w amerykańskiej telewizji - powiedziało źródło czasopisma. 

Myślicie, że obustronne obawy powtrzymają braci przed odbudowywaniem pozytywnej relacji?

Zobacz wideo Najważniejsze tematy wywiadu wszech czasów!