Księżniczka Eugenia pochwaliła się nowym zdjęciem syna. Mały August leży na łące pełnej żonkili

Księżniczka Eugenia uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak świętowała swój pierwszy Dzień Matki w roli rodzica. Dumna mama opublikowała też nowe zdjęcie syna.

W minioną niedzielę mieszkańcy Wielkiej Brytanii obchodzili Dzień Matki. Przy tej okazji księżniczka Eugenia sprawiła fanom royalsów nie lada niespodziankę. Wnuczka królowej opublikowała na Instagramie zdjęcie synka w otoczeniu żonkili.

Zobacz wideo Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

Zbiórka pieniędzy na Meghan Markle i księcia Harry'egoPowstała zbiórka pieniędzy dla "biednych" Meghan i Harry'ego. Efekt? 100 dolarów

Księżniczka Eugenia świętuje Dzień Matki

W weekend księżniczka Eugenia obchodziła pierwszy Dzień Matki jako rodzic. Szczęśliwa mama miesięcznego Augusta opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie synka. Noworodek leży na kocyku w otoczeniu żonkili. Ma na sobie czapeczkę, słodkie spodnie w wieloryby i kapcie w kształcie króliczków.

Jestem bardzo podekscytowana, że jestem mamą Augusta i jak widać, cieszę się pierwszym Dniem Matki - napisała wnuczka królowej Elżbiety.

Zobacz też: Królowa Elżbieta nie nadała narodzonemu prawnukowi żadnego tytułu. "Księżniczka Eugenia jest nieugięta"

W poście Eugenie złożyła również hołd swojej mamie, Sarze Ferguson.

Celebruję też moją piękną mamę naszym zdjęciem z marca 1990 roku. Tyle mnie nauczyłaś. Szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich - napisała księżniczka Eugenia.
 

To już kolejne zdjęcie opublikowane przez księżniczkę po porodzie. Niedawno na Instagramie mogliśmy zobaczyć fotografię, na której pozuje w ogrodzie z mężem oraz synem. Fanów royalsów urzekł fakt, że zdjęcie nie było wystylizowane, a przedstawiało po prostu szczęśliwą rodzinę. Na dodatek zdjęcia nie wykonał fotograf, a położna.

Księżniczka Eugenia w lutym urodziła syna

Syn księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka urodził się 9 lutego w szpitalu w Londynie. W tym samym, w którym w 2019 roku przyszedł na świat syn księcia Harry'ego i Meghan Markle - Archie Mountbatten-Windsor.

Wnuczka królowej Elżbiety podzieliła się radosną nowiną, publikując zdjęcie malutkiej rączki chłopca, którą świeżo upieczeni rodzice trzymają w swoich dłoniach.

Księżna KateKsiężna Kate zawsze zasłania się torebką. Ma konkretne powody!

Obecnie August jest dziewiątym prawnukiem królowej i zajmuje jedenaste miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu.