Księżniczka Eugenia w końcu zdradziła imiona syna. Oddała hołd ważnemu członkowi rodziny królewskiej

Księżniczka Eugenia pochwaliła się pierwszym rodzinnym zdjęciem, na którym pozuje z synem. Zdradziła też, jakie imiona razem z mężem wybrali dla pierworodnego. Drugie z nich jest hołdem dla księcia Filipa.

Księżniczka Eugenia i jej mąż - przedsiębiorca Jack Brooksbank - powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. O narodzinach chłopca poinformował nie tylko pałac, ale też ona sama, która idąc za przykładem Meghan Markle i Harry'ego oraz księżnej Kate i księcia Williama jest aktywna w mediach społecznościowych. Tuż po porodzie, na Instagramie wnuczki królowej Elżbiety pojawił się uroczy kadr, na którym widać rączkę chłopca. Eugenia nie zdradziła jednak wówczas, jakie imiona wybrała dla malucha. Zrobiła to jednak teraz. 

Księżniczka Eugenia publicznie pokazała niedoskonałości na swoim ciele. 'Bądźmy dumni z naszych blizn!'Księżniczka Eugenia publicznie pokazała niedoskonałości na swoim ciele. "Bądźmy dumni z naszych blizn!"

Księżniczka Eugenia zdradza imiona syna

Księżniczka Eugenia na swoim Instagramie zamieściła efekty pierwszej sesji zdjęciowej po porodzie. Na tle roślin pozuje ze swoim mężem oraz synem. Od razu rzuca się w oczy, że zdjęcia nie są wystylizowane, a młodzi rodzice postawili na proste, niezobowiązujące stroje. To, co jednak najbardziej rozemocjonowało Brytyjczyków, to podpis zamieszczony pod fotografiami. Księżniczka Eugenia zdradziła bowiem, jakie imiona wybrała dla pierworodnego (cóż, okazuje się, że bukmacherzy tym razem nie trafili).

Chcieliśmy przedstawić Państwu Augusta Philipa Brooksbanka - czytamy w poście. 

Księżniczka podziękowała też wszystkim za gratulacje i życzenia, które otrzymała po porodzie.  

Dziękujemy za tak wiele wspaniałych wiadomości. Nasze serca są pełne miłości do tego małego człowieka. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego uczucia. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami tymi zdjęciami - napisała Eugenia. 

Świeżo upieczona mama zdradziła też, że fotografii nie wykonał profesjonalista, ale położna, która pojawiła się w ich posiadłości z wizytą domową. 

Zdjęcia zrobione przez naszą wspaniałą położną. Dziękujemy wspaniałym pracownikom medycznym, w tym naszej położnej, która pomogła nam powitać naszego synka na świecie - cieszyła się księżna.
 

Meghan Markle, księżniczka EugeniaMeghan wszystko ukartowała? Internauci twierdzą, że znów przyćmiła księżniczkę Eugenię

Zdjęcie Eugenii z mężem i dzieckiem znalazło się też na oficjalnych stronach Pałacu Kensington.

Więcej o: