Jak księżniczka Eugenia i jej mąż nazwą swoje dziecko? Pojawiły się już pierwsze typy. Imię dla chłopca jest dość zaskakujące

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wybrali imiona dla dziecka. Okazuje się, że są już dobrze znane w rodzinie królewskiej.

Pierwsze doniesienia o ciąży księżniczki Eugenii pojawiły się w brytyjskich mediach już kilka miesięcy temu. Jednak informację o stanie błogosławionym wnuczki królowej Elżbiety II oficjalnie potwierdzono dopiero we wrześniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Potomek rodziny królewskiej przyjdzie na świat na początku 2021 roku. Teraz okazuje się, że księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wybrali już imiona. Będziecie zaskoczeni!

Księżniczka Eugenia wybrała imiona dla dziecka

Choć nikt nie wie, jakiej płci będzie pierwsze dziecko księżniczki Eugenii, wiadomo już, jakie są typy imion, zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. Brytyjski bukmacher BetVictor przewiduje, że para zdecyduje się na imiona, które już są w ich rodzinie królewskiej. Jeżeli urodzi się dziewczynka nazwą ją Alice po zmarłej matce księcia Filipa. Jeżeli natomiast na świecie pojawi się chłopiec, dostanie imię Henry, czyli po kuzynie - księciu Harrym.

Zobacz wideo Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank ślub

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wzięli ślub dwa lata temu. Na weselu księżniczki bawiło się ponad 850 gości, w tym członkowie rodziny królewskiej oraz przyjaciele małżonków (m.in. Robbie Williams, Naomi Campbell, Kate Moss, Demi Moore oraz George Clooney z żoną Amal). Ślub kosztował fortunę, a za samą ochronę zapłacono ponad dwa miliony funtów. To wszystko z kieszeni podatników, co wzbudziło wiele kontrowersji, gdyż Eugenia nie ma obowiązków reprezentacyjnych w rodzinie królewskiej i zajmuje dziesiąte miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.