Anna Dereszowska chwali się śniadaniem, które dostała do łóżka: Ostatnia randka przed lockdownem

Anna Dereszowska postanowiła wykorzystać ostatni weekend przed lockdownem i spędzić go poza domem.

W ubiegłym tygodniu rząd za pośrednictwem mediów poinformował o zaostrzeniu restrykcji w województwach z największą dobową liczbą zachorowań na koronawirusa. Lockdown objął najpierw Warmię i Mazury, następnie Pomorze, a od poniedziałku także województwa lubuskie i mazowieckie Obostrzenia wiążą się między innymi z zamknięciem galerii handlowych, basenów czy hoteli. Dla wielu osób miniony weekend był więc ostatnią okazją na to, by skorzystać z którejś z wymienionych aktywności. 

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska wypoczywa w hotelu. Pochwaliła się internautom swoim śniadaniem

Na spędzenie czasu poza domem zdecydowała się także Anna Dereszowska. Aktorka odpoczywała w hotelu, a internautom zaprezentowała, jak wyglądało jej śniadanie. 

Dzień dobry! Śniadanie do łóżka. Ostatnia randka przed lockdownem- napisała aktorka w instagramowym poście.
 

W kwestii posiłku Anna Dereszowska nie mogła narzekać na monotonię. Na tacy znajdowały się zarówno jajka sadzone, jak i miski pełne owoców, pankejki a także soki owocowe i filiżanki na herbatę. Wzrok internautów przykuły jednak nie same przyszłości, a leżąca koło nich Anna Dereszowska. Pod postem posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy.

Cudownie naturalna. I taką pozostań. Pozdrawiam.
Jest Pani przepiękną kobietą.
Piękna kobieta! Fantastyczne zdjęcie. Jestem pod wrażeniem.
Dobry pomysł z tą randką- pisali fani.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno aktorka zrelacjonowała internautom wyjście na basen z córką. Fani mogli wówczas zobaczyć, jak bardzo Lena zaczęła przypominać swoją sławną mamę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.