Anna Dereszowska wybrała się z córką na basen. Lena jest już nastolatką! Coraz bardziej przypomina mamę

Anna Dereszowska wybrała się z córką na basen i zrelacjonowała to na Instagramie. Aktora rzadko pokazuje dzieci, ale tym razem zrobiła wyjątek.

Chociaż Anna Dereszowska regularnie relacjonuje internautom swoje życie osobiste na Instagramie, to jednak zacięcie chroni prywatności dwójki swoich dzieci. Dlatego nawet gdy aktorka publikuje zdjęcia ze swoimi pociechami, stara się nie pokazywać ich twarzy szerszej publiczności. W tym celu dzieci ustawiają się więc albo tyłem do obiektywu, albo widzimy je jak "zza mgły". Tym razem aktorka pokazała córkę.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska pokazała zdjęcie z córką

Nie inaczej było tym razem, gdy Anna Dereszowska opublikowała w mediach społecznościowych serię zdjęć z basenu. Wybrała się tam ze swoją nastoletnią córką. Post opatrzyła obszernym, zabawnym wpisem, w którym wyznała, że uwielbia spędzać czas z Leną i że zawsze świetnie się ze sobą bawią. 

Basenowa głupawka z córą. Uwielbiam chwile spędzane z tą młodą damą (tak, tak, mama jest wapniakiem i używa takich sformułowań). Zdarza się, że przychodzą nam go głowy najdziwniejsze (a czasem najgłupsze ) pomysły i chichramy się jak wariatki.
 

W dalszej części wypowiedzi aktorka zdradziła również, że jej córka interesuje się mitologią grecką.

Zdarza się też, że tak jak na pierwszym zdjęciu, coś lub ktoś wyskakuje z naszych głów jak Atena z głowy Zeusa (to nieprzypadkowe porównanie, Lena jest miłośniczką mitologii greckiej). Kocham nad życie! - napisała zadowolona aktorka na Instagramie.

Chociaż zdjęcie jest trochę rozmazane, podobieństwo Anny Dereszowskiej i jej córki Leny i tak jest bardzo uderzające. Nastolatka zaczyna coraz bardziej przypominać swoją sławną mamę. 

Więcej o: