Anna Dereszowska pozuje w nowym domu. "Budujemy marzenia". Wnętrze jeszcze surowe, ale widać wielkie okno z widokiem na ogród

Anna Dereszowska planuje uciec z miasta i kompletnie zmienić styl życia. Razem z partnerem buduje nowy dom. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z wnętrza budynku. Będą wielkie okna.

Anna Dereszowska swoją decyzją o zmianie stylu życia i porzuceniu wielkiego miasta pochwaliła się już w listopadzie. Pod koniec ubiegłego roku opublikowała selfie z partnerem i budową w tle. Już wtedy widać było, że przyszły dom gwiazdy ma naprawdę dużo okien. Teraz aktorka pochwaliła zdjęciem z wnętrza. 

Anna Dereszowska pozuje w nowym domu. Jest wielkie okno z widokiem na ogród

Anna Dereszowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją obecnie ponad 260 tysięcy fanów. Oprócz publikacji związanych z karierą, aktorka często we wpisach dzieli się życiem prywatnym, pokazuje, jak spędza dni wolne od pracy i relacjonuje, co jej w duszy gra. W listopadzie ubiegłego roku poinformowała fanów o decyzji, którą podjęła wraz z partnerem. Para zdecydowała się wybudować dom na wsi i całkowicie zmienić obecny styl życia oraz pracę. Aktorka opublikowała wtedy selfie, na którym widać już wybudowany parterowy budynek w tle. To, co szczególnie przykuło naszą uwagę, to naprawdę spora liczba ogromnych okien. Teraz Dereszowska opublikowała zdjęcie wewnątrz domu, na którym spogląda w okno i zdradziła, jak to wszystko wygląda w środku. Na zdjęciu pozuje w zimowym płaszczu i ciepłych butach, trzymając telefon w dłoni i z dumą spoglądając w okno. Za szybą widzimy fragment jej ogrodu. Jako lokalizację wykonania fotki oznaczyła wieś Ławki w powiecie giżyckim.

Najważniejsza jest perspektywa, a nasza jest w tej chwili piękna. Budujemy marzenia - napisała pod zdjęciem.
 

Większość internautów pozazdrościło szczęśliwej Dereszowskiej. Jak się również okazało, wśród komentujących fanek znalazło się kilka przyszłych sąsiadek aktorki.

Będziemy wręcz niemal po sąsiedzku. Pięknej nowej rzeczywistości!
Cudowne emocje - radość z każdego postępu na budowie, ale też pewnie trochę zszarganych nerwów, jak to z fachowcami. 
Będziemy "sąsiadkami", Zielony Lasek blisko! - pisały fanki.

My musimy przyznać, że okna robią wrażenie...

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.