Agnieszka Chylińska padła ofiarą oszustów. Piosenkarka zgłosiła sprawę na policję. "Nie będziemy odpuszczać"

Agnieszka Chylińska w lutym padła ofiarą oszustwa. Sprawą już zajęła się policja, o czym piosenkarka przypomniała w mediach społecznościowych. Pokazała też dokumenty.

Agnieszka Chylińska w lutym padła ofiarą internetowych oszustów, którzy tworzyli fikcyjne konta i podszywali się pod jurorkę programu "Mam Talent" w mediach społecznościowych. Gwiazda prędko została poinformowana o sprawie przez spostrzegawczych fanów i zgłosiła sprawę na policję. 

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska ostro o sytuacji w Polsce. "Nie przypominam sobie, żeby ktoś mi pomagał, wspierał"

Agnieszka Chylińska padła ofiarą oszustów

Agnieszka Chylińska do czynienia z oszustami miała już dwa lata temu, gdy ci bezprawnie wykorzystali jej wizerunek do reklamy środków odchudzających. Tym razem internetowi krętacze posunęli się do tworzenia fikcyjnych kont, za pomocą których próbowali wyłudzać pieniądze od fanów wokalistki. Gdy tylko Chylińska dowiedziała się o tym fakcie, od razu zareagowała. W pierwszej kolejności jej management wydał oświadczenie, w którym ostrzegł internautów o niebezpieczeństwie oraz skierował sprawę na policję.

 

Agnieszka ChylińskaChylińska w długich włosach i w brązie? Fryzjer pokazał, jak mogłaby zaszaleć

Agnieszka Chylińska zgłosiła oszustów na policję: Nie będziemy odpuszczać

12 lutego marca Agnieszka Chylińska powiadomiła fanów o postępach w sprawie. Jej zgłoszenie zostało przyjęte, a policja wszczęła postępowanie. O fakcie poinformowali menadżerowie artystki na Facebooku.

Pamiętajcie, oszustom i złodziejom nigdy nie będziemy odpuszczać! Działamy także w Waszej sprawie, aby nie oszukiwano Was, nie wyłudzano Waszych pieniędzy. Wyłącznie konsekwencja: każdorazowe ujawnianie jakiejkolwiek kradzieży naszej ciężkiej pracy i wizerunku Agnieszki Chylińskiej będzie się kończyło zgłoszeniem na policję, do prokuratury oraz w sądzie - czytamy w poście.

W komentarzach pod wpisem za Chylińską i jej managementem wstawiło się grono fanów.

Oby sprawiedliwość ich dosięgła...
Karma wróci, prędzej czy później!
I brawa za to, nie może im to ujść na sucho. Jestem z Wami! - pisali internauci.

Trzymamy kciuki za odnalezienie oszustów!

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

Magda Welc"Mam talent" wygrała 10 lat temu jako mała dziewczynka. Zobaczcie jak zmieniła się Magda Welc

Więcej o: