Martyna Gliwińska chwali syna: Codziennie mnie zaskakuje. Kazio skradł serca internautów. "Piękny! Rośnie przystojniak"

Kazio, syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej, niedawno obchodził pierwsze urodziny. Na nowych zdjęciach widać, że chłopczyk rośnie jak na drożdżach.

Mały Kazio Bieniuk kilka dni temu skończył roczek, a jego dumna mama pochwaliła się pięknymi zdjęciami od momentu jego narodzin. Teraz Martyna Gliwińska opublikowała na Instagramie nowe fotografie chłopca. Jak przyznała, Kazio fantastycznie się rozwija i codziennie ją zaskakuje.

Zobacz wideo Bieniuk i Gliwińska świętują pierwsze urodziny syna

Martyna Gliwińska: Kazio rośnie jak na drożdżach

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk kilkukrotnie schodzili się i rozstawali. Ostatecznie ich drogi jako partnerów rozeszły się w 2018 roku. Kilka miesięcy później Gliwińska poinformowała, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest były piłkarz. Teraz wspólnie angażują się w wychowywanie syna, który jednak na co dzień mieszka z mamą. 

Gliwińska jest dumna z Kazia i chętnie publikuje zdjęcia chłopca, który wyrasta na prawdziwego przystojniaka. Teraz Martyna podzieliła się nowymi zdjęciami syna i zdradziła, że fantastycznie się rozwija.

Kazio rośnie jak na drożdżach. Z każdym dniem zaskakuje mnie popisując się swoimi nowymi umiejętnościami – napisała Martyna Gliwińska.

Choć często słyszymy, że dzieci to niejadki, to Gliwińska z dietą synka nie ma żadnego problemu. 

Je z nami już prawie wszystko i uwielbia celebrować posiłki przy stole! Jest prawdziwym degustatorem – zdradziła dumna mama.

Pod postem Gliwińskiej fani rozpływają się w zachwytach nad maluchem. Internauci uważają, że wyrośnie na prawdziwego przystojniaka.

Kazio jest cudny! Do schrupania.
Kazio, ale Ty już duży gość jesteś. 
Piękne dziecko. Rośnie przystojniak - piszą fani.
 

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk.

Przypomnijmy, że Martyna Gliwińska i tata Kazika, Jarosław Bieniuk, nie są razem od dłuższego czasu. Mimo rozstania para pozostaje jednak w przyjaznych relacjach, o czym mogliśmy się przekonać kilka dni temu, podczas przyjęcia urodzinowego chłopca.

Z InstaStories wiemy, że wzięli w nim udział zarówno Gliwińska, Bieniuk, jak i aktualna partnerka piłkarza, Zuzanna Pactwa. Na imprezie nie mogło zabraknąć także starszego rodzeństwa Kazika: Oliwii, Szymona i Jana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.