Wystrojona Małgorzata Rozenek w płaszczu z sieciówki i z horrendalnie drogą torebką. "Skromnie". No chyba nie

Małgorzata Rozenek zaskoczyła fanów swoją nową stylizacją. Szczególną uwagę przykuwa trencz z limitowanej kolekcji, który dopiero trafi na sklepowe półki oraz niebotycznie droga torebka.

Małgorzata Rozenek już nieraz udowodniła, że doskonale orientuje się w najnowszych trendach. Gwiazda starannie dobiera ubrania, a jej styl jest skrupulatnie komentowany przez fanów i media. Tym razem uwagę internautów zwróciła na siebie, łącząc trencz, który lada dzień pojawi się na półkach znanej sieciówki, z horrendalnie drogą torebką i sportowymi butami. Nowy "look" wyraźnie podzielił fanów. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek idzie na policję. „Byłam zaskoczona, jak ktoś dobrze to zmontował”

Małgorzata Rozenek: Skromnie, ale czysto

Małgorzata Rozenek jest ostatnio bardzo zapracowana. "Perfekcyjna" wystąpiła w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" oraz zadebiutowała na antenie TVN ze swoim nowym programem "Rozenek cudnie chudnie". Jakby tego było mało, Małgosia stworzyła też własną markę ubrań Mrs. Drama.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek szczerze o pracy w filmie Patryka Vegi. "Czułam się rozedrgana emocjonalnie"

Poza ubraniami sygnowanymi własnym nazwiskiem, Małgorzata Rozenek ma w garderobie prawdziwą kopalnię ubrań od najlepszych projektantów. W piątek na Instagramie zamieściła zdjęcie nowej stylizacji, które przyciągnęło uwagę fanów. Szczególne poruszenie wywołało połączenie beżowego trencza z horrendalnie drogą torebką z domu mody Hermes i sportowymi butami. 

Kiedy ubierając się rano, stosujesz zasadę: skromnie, ale czysto - napisała Małgorzata Rozenek.
 

W swojej nowej stylizacji "Perfekcyjna" sięgnęła po trencz, który pochodzi z limitowanej kolekcji H&M. Kolekcja powstała we współpracy ze znaną irlandzką projektantką mody, Simone Rocha.

Limitowane projekty trafią na sklepowe półki wybranych butików dopiero za kilka dni. Za trencz, który pokazała Małgorzata Rozenek, trzeba będzie zapłacić 699,99 zł.

Co innego można powiedzieć o dodatkach, po które sięgnęła Małgosia. "Perfekcyjna" połączyła trencz z sieciówki z horrendalnie drogą torebką od Hermesa, która kosztuje nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jej najnowszy "look" uzupełniają też okulary przeciwsłoneczne z ozdobnym łańcuszkiem, beżowe spodnie i sportowe buty.

Małgorzata Rozenek w nowej stylizacji. Fani zaskoczeni

Małgorzata Rozenek jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości polskiego show-biznesu. "Perfekcyjną" śledzi na Instagramie już 1,4 mln osób, które chętnie oceniają jej każdą stylizację. Tym razem dobór ubrań podzielił jej fanów. Jedni są zachwyceni, a dla innych to przerost formy nad treścią. 

Pani Małgosiu, z góry przepraszam, ale wyszło kiczowato.
Dla mnie jesteś najlepiej ubraną Polką.
Nie mój styl, ale każdy ma swój gust - piszą podzieleni fani.

A wam jak się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.