Złote Globy 2021. Nicole Kidman i Keith Urban pokazali córeczki. Podobne do mamy?

Złote Globy 2021. Podczas gali wręczenia nagród Nicole Kidman i Keith Urban pokazali się telewidzom w towarzystwie dwóch córek. Podobne do znanych rodziców?

Nicole Kidman i Keith Urban są małżeństwem od 2006 roku. Para uchodzi za jedną z najbardziej zgranych w Hollywood, a owocem ich miłości są dwie córki: Faith Margaret (10 lat) i Sunday Rose (12 lat). Choć aktorka i piosenkarz rzadko pokazują swoje dzieci publicznie, to zrobili wyjątek przy okazji tegorocznego rozdania nagród na gali Złote Globy.

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?

Złote Globy 2021. Nicole Kidman i Keith Urban pokazali się z dziećmi

Nicole Kidman pojawiła się wirtualnie na tegorocznych Złotych Globach z otwierającym monologiem. Aktorka ubrana w kreację francuskiego domu mody Louis Vuitton siedziała na kanapie w towarzystwie swojego męża i dwóch córek. Para bardzo rzadko pokazuje swoje pociechy szerszej publiczności, dlatego dla fanów była to niezwykła okazja do zobaczenia, jak rosną dzieci ulubionych celebrytów. Cała rodzina prezentowała się dumnie i elegancko.

Kidman w rozmowie z magazynem "Marie Claire" w przeszłości wyznała, że Urban musi od czasu do czasu odpocząć od zdominowanej przez kobiety rodziny. 

Zdecydowanie rządzą u nas kobiety! Ale jak mówią nasze córeczki: Pies jest chłopakiem. (...) Są momenty w których Keith potrzebuje ucieczki ze swoją gitarą. Czasami widzę, jak gra na niej w swojej szafie. Wtedy rozumiem, że muszę dać mu trochę przestrzeni.

W tym roku 52-letnia aktorka została nominowana za rolę w serialu HBO "Od nowa", w którym wcieliła się w rolę psycholożki uwikłanej w tajemnicze morderstwo młodej kobiety. Niestety, statuetka dla najlepszej aktorki w serialu limitowanym powędrowała ostatecznie do Anyi Taylor-Joy. Mimo to dobry humor zdawał się nie opuszczać twarzy Kidman, gdy połączyła się ze studiem Beverly Hilton Hotel, skąd na żywo relacjonowano ceremonię. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.