Aneta Zając na zdjęciu z synami. Bliźniacy nie są do siebie podobni? Fani zwrócili uwagę na jedną różnicę w wyglądzie

Aneta Zając rzadko publikuje w sieci zdjęcia ze swoimi pociechami. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała uroczy kadr, na którym widać, jak chłopcy czule się do niej tulą.

Aneta Zając jeszcze nigdy nie zdecydowała się na publikowanie wizerunku swoich dzieci w sieci. Pomimo tego, że ojciec jej synów, Mikołaj Krawczyk, niejednokrotnie pokazał na Instagramie twarz chłopców, aktorka uważa, że ona sama nie chce odbierać pociechom prawa do prywatności. Fotografie z bliźniakami wstawia bardzo rzadko, a gdy już to robi, dba o odpowiednie ustawienie, by nie zdradzić zbyt wiele szczegółów. Spostrzegawczy internauci w najnowszym poście gwiazdy zauważyli jednak jeden wizualny element, który odróżnia od siebie braci. 

Aneta Zając i Mikołaj KrawczykAneta Zając pozuje z synami i wbija szpilę Mikołajowi Krawczykowi

Aneta Zając w czułych objęciach synów

Niedzielne popołudnie aktorka spędziła w rodzinnym gronie. Robert i Michał, dziesięcioletni synowie Anety, z chęcią okazują czułość popularnej mamie. Na Instagramie możemy zobaczyć, jak tulą się do ukochanej rodzicielki. 

Lekko rozmazani, ale szczęśliwi. I to nie tylko z tego powodu, że jeszcze mieścimy się we trójkę na jednym fotelu - zażartowała gwiazda "Pierwszej miłości". 
 

Na zdjęciu nie widać twarzy bliźniaków, ale w oczy rzucają się ich różnorodne fryzury. Bujna czupryna jednego z chłopców skontrastowana jest z krótko przystrzyżonym tyłem głowy drugiego. 

Ooo, chłopcy mają różne fryzury - zauważyła internautka. 

Aneta Zając dość zdawkowo odpowiedziała na ten komentarz, jednak zaznaczyła, że bardzo liczy się ze zdaniem synów.

Tak chcieli - skwitowała. 

Książę Harry z synemKsiążę Harry zdradził, jakie było pierwsze słowo Archiego. Trudne

W komentarzach nie zabrakło zachwytów nad relacją matki z synami. Fani podziwiają aktorkę za podjęty trud samotnego rodzicielstwa. 

Widać, że syneczki mamusi. 
Dzielna mama!
Duże już chłopaki są, a zawsze trzeba mamę tulić. 

Przypomnijmy jednak, że od jakiegoś czasu w wychowywaniu bliźniaków pomaga Anecie jej nowy partner. Rodzinie aktorki życzymy szczęścia. 

Zobacz wideo Aneta Zając zorganizowała urodzinową imprezkę. Zrobiła dla synów tort!