Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pozuje w bikini, czule dotykając brzuch. Zachwycona fanka: Wcale nie tyjesz! Odpowiedziała

Agnieszka Włodarczyk, po zaledwie kilku zimowych tygodniach spędzonych w Polsce, znów wybrała się na rajskie wakacje. W towarzystwie ukochanego korzysta z uroków słońca i pozuje w bikini, pokazując ciążowy brzuch.

Agnieszka Włodarczyk pierwszy trymestr ciąży spędziła w Indonezji. Odpowiadając na komentarze internautów na Instagramie, zapewniała, że świeże powietrze, którym mogła bez ograniczeń oddychać w egzotycznym państwie, świetnie wpłynęło na jej samopoczucie. Celebrytka wróciła do Polski pod koniec stycznia, ponieważ zarówno ona, jak i jej ukochany musieli wywiązać się z obowiązków zawodowych.

Gwiazda zdążyła wystąpić podczas walentynkowego koncertu w TVP i po zaledwie kilku tygodniach znów wyjechała z kraju. We wszystkich wojażach nieustannie towarzyszy jej ukochany, Robert Karaś. Agnieszka korzysta z rajskich krajobrazów i chętnie pokazuje spory brzuch w bikini.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk wyjechała na urlop. Internautka krytykuje. Aktorka odpowiedziała

Ciężarna Włodarczyk w bikini

"Długo na mrozie nie wytrzymałam" - takim krótkim, lecz treściwym wpisem Agnieszka Włodarczyk poinformowała fanów, że znów wybrała się na zagraniczne wakacje. Przyszła mama, jak sama stwierdziła, intensywnie korzysta z cudów natury i słońca, ponieważ za kilka miesięcy jej życie zmieni się o 180 stopni, a rajskie plaże zostaną zastąpione przez stos pieluch. 

Niedługo zdjęcia z plaży zamienię na zdjęcia z pieluchami. I dobrze mi z tym - zażartowała pod fotką z urlopu. 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk dostała praktyczny prezent od Wendzikowskiej. Pisze też o zachciankach

Z wpisów celebrytki można wywnioskować, że czuje się świetnie, a z publikowanych fotografii, że lubi chwalić się ciążowymi krągłościami. Zapozowała w czarnym bikini, odsłaniając sporych rozmiarów brzuch, do którego przyłożyła ułożone w kształt serca dłonie. 

 

W komentarzach pod postem pojawiły się pytania o płeć dziecka, jednak Włodarczyk nie udzieliła na nie żadnej odpowiedzi. Większość fanów gratulowała przyszłej mamie błogosławionego stanu i zasypywała ją komplementami.

Przepiękna przyszła mamusia. 
Ten stan Ci służy. Najpiękniejsze zdjęcie obrazujące bezwarunkową miłość. 
Wyglądasz olśniewająco.
Wcale nie tyjesz! - zachwyciła się jedna z fanek.. 

Na ostatni komentarz Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się odpowiedzieć. 

To zależy od ujęcia. Uwierz mi, że chodzę już jak kaczka - napisała rozbawiona.

Płeć dziecka Agnieszki i Roberta pozostaje na razie tajemnicą. Przypuszczamy jednak, że dumni rodzice za jakiś czas oficjalnie poinformują, czy spodziewają się córki, czy syna. 

MSZ apeluje o unikanie podróży

Gwiazdy (polskie i zagraniczne) chętnie podróżują mimo pandemii koronawirusa i dzielą się zdjęciami z pięknych plaż. Jednak nasze Ministerstwo Spraw Zagranicznych, po konsultacji z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, wyjazdy odradza. "W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne" - czytamy w komunikacie. Więcej informacji znajdziecie na rządowej stronie >>>

Zobacz wideo To właśnie one w 2021 doświadczą, czym jest macierzyństwo! Które gwiazdy urodzą w ciągu najbliższych miesięcy?
Więcej o: