Agnieszka Włodarczyk dostała praktyczny prezent od Anny Wendzikowskiej. Pisze też o zachciankach: Ogórki zamiast pączków

Agnieszka Włodarczyk w tłusty czwartek zajadała się ogórkami kiszonymi. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć również prezent, który otrzymała od Anny Wendzikowskiej.

Agnieszka Włodarczyk dwa tygodnie temu potwierdziła krążące już od dłuższego czasu plotki na temat ciąży. Aktorka pochwaliła się wówczas zdjęciem z zaokrąglonym brzuchem. Od tamtej pory chętnie opowiada o swoim stanie w mediach społecznościowych i dzieli się ciążowymi fotkami. Tym razem opowiedziała internautom nieco na temat ciążowych zachcianek.

Józefowicz opowiedział o początkach znajomości z Urbańską: Nie pozwalałem sobie na zakochanieJózefowicz opowiedział o początkach znajomości z Urbańską: Nie pozwalałem sobie na zakochanie

Agnieszka Włodarczyk ma już pierwsze ciążowe zachcianki

Gdy z okazji tłustego czwartku większość z nas zajadała się pączkami. Agnieszka Włodarczyk miała ochotę na coś znacznie innego, a mianowicie na ogórki kiszone, czym podzieliła się w najnowszym poście na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się prezentem od Anny Wendzikowskiej, od której otrzymała oversizową koszulę w kratę.

Agnieszka WłodarczykCiążowy brzuch Agnieszki Włodarczyk skradł walentynkowe show TVP

Ja dziś dla odmiany zamiast pączków, ogórki kiszone od Przyjaciółki, bo inaczej koszule oversize będą na mnie za małe. Anna Wendzikowska dziękuję za śliczny prezent - napisała pod postem.

Internauci nie zawiedli i zostawili pod zdjęciem mnóstwo komplementów pod adresem przyszłej mamy. Co poniektórzy po samych zachciankach obstawiają już płeć dziecka.

A tam pięknie Pani wygląda, od czasów "Sary" niezmiennie pięknie.
Czyli dziewczynka, jak ogórki idą.
Przepięknie wyglądasz w ciąży, szczerze zazdroszczę, ja nie miałam tyle szczęścia - komentują.

Zobacz także: Najmodniejsza odzież ciążowa!

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?