Agnieszka Włodarczyk znów wyjechała na wakacje. Internautka krytykuje: Trochę głupota i brak empatii. Aktorka odpowiedziała

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z kolejnych wakacji. Niestety, aktorka tym razem musiała zmierzyć się z nieprzyjemnym komentarzem, który internautka pozostawiła pod zdjęciem. Chodziło o podróżowanie w czasie pandemii.

Agnieszka Włodarczyk kilka tygodni temu pochwaliła się na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Pierwszy trymestr spędziła na wakacjach w Indonezji, a teraz znów postanowiła zażyć kąpieli słonecznych w ciepłych krajach - na instagramowym profilu pochwaliła się zdjęciem z urlopu. Niestety, nie wszystkim spodobało się, że aktorka podróżuje w dobie pandemii koronawirusa:

Trochę głupota i brak empatii podróżować teraz – napisała pod zdjęciem jedna z internautek.

Ida Nowakowska wyznaje: Zawierzyłam swoje życie w stu procentach Panu BoguIda Nowakowska daje świadectwo wiary. "Wiem, że mam Pana Boga za sobą"

Agnieszka Włodarczyk znów wyjechała na wakacje. Internautka ją krytykuje

Włodarczyk postanowiła odpowiedzieć krytykującej ją użytkowniczce Instagrama:

Wybacz, ale krytykanctwo zostaw dla swoich najbliższych? Ja żyję po swojemu i nikomu nic do tego. Miłego dnia – czytamy w komentarzu.

Agnieszka była poruszona uszczypliwymi uwagami, dlatego kwestię podróżowania w ciąży w czasie pandemii poruszyła także na InstaStory:

Nieustająco czuję się świetnie. Mogę tańczyć, bawić się, jem to, na co mam ochotę. Nie mam żadnych problemów. […] Część tej mojej wypowiedzi była skierowana również do tych sztucznie martwiących się na wyrost, tym że podczas COVID-u podróżuje w ciąży. Otóż, czy byłabym w ciąży, czy bym nie była w ciąży i tak bym podróżowała, ponieważ kocham podróże. Są dla mnie ogromną przyjemnością i nigdy z nich nie zrezygnuje, dopóki nie zamkną mnie w domu na siłę  - przyznała.

Warto przypomnieć, że Agnieszka i jej partner Robert Karaś spędzili niedawno urlop w Indonezji. Aktorka w jednym z instagramowych postów zachwalała zagraniczne wakacje i przyznała, że do powrotu do Polski zmusiły ją zobowiązania zawodowe:

Miałam ogromne szczęście, że pierwszy trymestr spędziłam na wyspie oddychając świeżym powietrzem bez ograniczeń, jedząc owoce prosto z drzewa i jeżdżąc na rowerze. Myślę, że lepszego początku ciąży nie mogłam sobie wymarzyć. Bylibyśmy tam dłużej, gdyby nie zobowiązania zawodowe moje i Roberta. Nie, nie wróciliśmy stamtąd ze względu na jakiekolwiek problemy zdrowotne.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk początek ciąży spędziła w Indonezji. Zdradziła, jak się czuje

Według raportu Światowej Organizacji Zdrowa z 16 lutego 2021 roku odnotowano ponad 108 milionów przypadków zakażenia koronawirusem, a ponad 2 mln 390 tysięcy osób zmarło z powodu COVID-19. Internauci komentujący wakacyjne zdjęcie Włodarczyk mają sporo racji?

Więcej o: