Tamara Arciuch chwali się podobieństwem do rozchwytywanej gwiazdy Hollywood. "Takie porównanie jest bardzo przyjemne"

Tamara Arciuch zdradziła do jakiej zagranicznej gwiazdy najczęściej jest porównywana. Aktorka przyznała, że takie słowa fanów traktuje jako komplementy.

Tamara Arciuch ma na swoim koncie wiele ról. Publiczność pokochała ją za rolę złośliwej i sarkastycznej Karoliny Łapińskiej z "Niani". Głośno mówiono też o jej występach w "Ojcu Mateuszu", "M jak miłość" czy serialu "Żmijowisko". Aktualnie aktorkę możemy oglądać w najnowszej produkcji stacji TVN "Tajemnica zawodowa". Już niedługo natomiast zagości w nowej roli - uczestniczki muzycznego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie nie tylko będzie musiała zaprezentować swoje umiejętności wokalne, ale też wcielać się w największe gwiazdy muzycznej sceny. W związku z licznymi metamorfozami, których doświadczy w programie, Tamara Arciuch zdradziła, do której z gwiazd jest porównywana na co dzień. 

Zobacz wideo Od nowa" z Nicole Kidman i Hugh Grantem inspirowany książką "Nie chciałaś wiedzieć" [ZWIASTUN]

Tamara Arciuch jak Nicole Kidman?

Niedawno na Instagramie dominowała popularna zabawa, w której internauci pisali do gwiazd, kogo ich zdaniem ze świata Hollywood (choć nie tylko) przypominają. Bardzo prawdopodobne, że właśnie wówczas Tamara Arciuch dowiedziała się od internautów, że jest podobna do Nicole Kidman. W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że porównywanie jej do gwiazdy "Małych kłamstewek" jest dla niej komplementem:

Ludzie często mi mówią, że jestem podobna do Nicole Kidman. Ona jest dobrą aktorką, więc takie porównanie jest bardzo przyjemne. To miłe jak ludzie porównują do takich osób - powiedziała Ariach

Też widzicie to podobieństwo? 

Tamara Arciuch, Nicole KidmanTamara Arciuch, Nicole Kidman Fot. KAPIF/ONS

My przyznajemy, że w pierwszej chwili nie wpadlibyśmy, żeby zestawić ze sobą Arciuch i Kidman, ale im dłużej patrzymy na zdjęcia obu pań, tym bardziej widzimy podobieństwo między nimi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.