Maciej Musiał ma nową dziewczynę, ale jego mama jeszcze jej nie poznała. "Mam na dnie serca lekki stres"

Mama Macieja Musiała na swoim blogu odniosła się do nowej relacji syna. Jak sama przyznaje, nie ma już takich kontaktów z Maciejem, jak kiedyś. Nie poznała jeszcze jego nowej dziewczyny.

Maciej Musiał niedawno obchodził 26. urodziny. Aktor znany z serialu "Rodzinka.pl" zamieścił wówczas na Instagramie zdjęcie z łóżka. W poście napomniał, że dziadek zasugerował mu, że już czas na dziecko. To tylko jeszcze bardziej podgrzało zainteresowanie nowym związkiem młodego gwiazdora. Szczególnie że niedawno wyszło na jaw, że Maciej zdążył ulokować swoje uczucia.

Maciej Musiał zmienił się nie do poznania. Nowymi zdjęciami zaskoczył fanów: 'Jak młody Beckham'Maciej Musiał zmienił się nie do poznania. Nowymi zdjęciami zaskoczył fanów: "Jak młody Beckham"

Maciej Musiał ma nową dziewczynę. Mama aktora jej jeszcze nie poznała

Życie uczuciowe Macieja Musiała jest owiane tajemnicą. Aktor nie pokazywał się nigdy publicznie u boku żadnej kobiety, więc nic dziwnego, że wokół tego tematu powstało wiele plotek. Niedawno paparazzi przyłapali go na Dworcu Centralnym w Warszawie, gdy odprowadzał tajemniczą brunetkę na pociąg. Para nie szczędziła sobie czułości, więc możemy domniemać, że to właśnie ta dziewczyna skradła serce aktora.

Maciej Musiał z nową dziewczynąMusiał ma nową dziewczynę. Paparazzi przyłapali go, gdy odprowadzał ją na dworzec

Mama Macieja Musiała jest bardzo aktywna w sieci i nie mówimy tutaj jedynie o mediach społecznościowych, a o blogu. Właśnie tam niedawno opowiedziała nieco o relacji z synem. Jak sama przyznaje, ich kontakty nie są już tak intensywne, jak kiedyś. Co więcej, mama aktora jeszcze nie poznała jego dziewczyny.

Teraz nie dzwonię codziennie. Zdarza mi się nie wykręcać numeru przez miesiąc i czasem nawet nie wiem, czy jest w tym samym mieście, czy gdzieś na końcu świata. I jaką ma obecnie dziewczynę. Ale jak każda mama, mam na dnie serca lekki stres, co będzie za dziesięć, dwadzieścia lat – napisała na blogu Anna Musiał.

Myślicie, że już niedługo Maciej Musiał przedstawi nową dziewczynę mamie?

Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił
Więcej o: